Bircan Bali'den Canlı Yayında Ayrılık Açıklaması: Evli Gittim Bekar Geldim

Bircan Bali ve Ömer Gezen Ayrıldı: Evli Gittim Bekar Geldim Bircan Bali ve Ömer Gezen boşandı

Bircan Bali'den Canlı Yayında Ayrılık Açıklaması: Evli Gittim Bekar Geldim

Bircan Bali ve Ömer Gezen Ayrıldı: Evli Gittim Bekar Geldim Bircan Bali ve Ömer Gezen boşandı. Sunucu Bircan Bali eşi Ömer Gezen ile boşandığını canlı yayında itiraf etti. Ünlü sunucu Bircan Bali "Bunu yalnızca ben açıklıyorum, tedbir kararı aldırdım" ifadelerine yer verdi. Söylemezsem Olmaz adlı programın sunucusu Bircan Bali 2019 senesinde dünya evinde girdiği avukat Ömer Gezen ile evliliği hakkında da bir açıklamada bulundu.

Ünlü sunucu Bircan Bali Ömer Gezen ile boşandığını açıkladı. Mahkeme sebebi ile yayına geç kalan Bircan Bali "Evli gittim bekar geldim. Saygı çerçevesinde bitti. Bir tedbir kararı var sadece ben açıklama yapabilirim" açıklamalarına yer verdi. Sunucu Bircan Bali boşanma sebebini başka şehirlerde ikamet ediyor olmaları olarak ilan etti.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali kızı Saygı'nın velayetinin kendisinde olduğunu da belirtti. Bircan Bali hakkında yorum yapanlara ise "Beni konuşmayın ben magazin figürü değilim" ifadelerini kullandı. Ömer Gezen ile yollarını ayıran ünlü sunucu açıklaması ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER