Bige Önal'dan Açıklama: Aras ile Hande Çok Destek Oldu

Bige Önal'dan Açıklama: Aras ile Hande Çok Destek Oldu Babasını yakın zaman önce kaybeden Bige Önal'dan açıklama geldi.

Bige Önal'dan Açıklama: Aras ile Hande Çok Destek Oldu

Bige Önal'dan Açıklama: Aras ile Hande Çok Destek Oldu Babasını yakın zaman önce kaybeden Bige Önal'dan açıklama geldi. Etiler'de kafe çıkışı objektiflere yansıyan oyuncu Bige Önal açıklaması ile şaşırttı.  Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden olan Erhan Önal, geçtiğimiz haftalarda yaşamını yitirmişti. Babasının ölümünün ardından bir süre ortalıkta görünmeyen Bige Önal kafede görüntülendi. Kötü günleri geride bırakmak isteyen oyuncu Bige Önal, "Kafa dağıtıyorum. İyi olmaya çalışıyorum" açıklamasında bulundu.

Babasının ölümünün ardından rol arkadaşı olan Hande Erçel arkadaşının rahatsızlığından ötürü İzmir'e gelmişti ve destek olmuştu. Hande Erçel'in davranışı hatırlatılan Bige Önal "Geldi, evet. Çok mutlu oldum. Destek önemli sağ olsun. Çok iyi bir dost" ifadelerine yer verdi. Rol aldığı dizinin bitmesinin ardından "Şimdi bir şeyler okuyorum. Ara vermem herhalde çalışmak iyi gelecek diye düşünüyorum" ifadelerine yer verdi.

Öte yandan babasının cenazesinde sevgilisi Aras Bulut'un desteği ile ayakta durduğu görülen Bige Önal sevgilisinin de kendisine çok destek olduğunu belirtti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER