Bige Önal Babası Erhan Önal'ın Cenazesinde Sevgilisi Aras Bulut'un Desteğiyle Ayakta Durdu

Bige Önal Babası Erhan Önal'ın Cenazesinde Sevgilisi Aras Bulut'un Desteğiyle Ayakta Durdu. Sen Çal Kapımı Bige Önal'ın babası son yolculuğuna uğurlandı.

Bige Önal Babası Erhan Önal'ın Cenazesinde Sevgilisi Aras Bulut'un Desteğiyle Ayakta Durdu

Bige Önal Babası Erhan Önal'ın Cenazesinde Sevgilisi Aras Bulut'un Desteğiyle Ayakta Durdu. Sen Çal Kapımı Bige Önal'ın babası son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü oyuncu Bige Önal'ın babası Erhan Önal cenaze töreni düzenlendi. Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncusu olan Bige Önal'ın eski futbolcu babası Erhan Önal, son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde Bige Önal zor anlar yaşadı. Babasını kaybı ile sarsılan Bige Önal'a sevgilisi Aras Bulut İynemli destek oldu.

Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden biri olan ünlü futbolcu Erhan Önal bugün düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü oyuncu Bige Önal için Bornova Kent Mezarlığı'nda tören düzenlendi. Ünlü futbolcunun cenaze namazı da pandemi tedbirleri sebebi ile kabristanda kılındı.

Futbolun efsane isimlerinden Erhan Önal'ın cenazesine spor, sanat ve iş dünyasından birçok kişi katılım gösterdi. Taraftarlarında Erhan Önal'ın cenazesinde olduğu gözlerden kaçmadı. Erhan Önal kaybı ülkeyi yasa boğarken Erhan Önal'ın oyunculuk yapan kızı Bige Önal ve ailesi cenaze de duygusal anlar yaşadı. Oyuncu Bige Önal'ı bu acılı gününde oyuncu sevgilisi Aras Bulut İynemli de yalnız bırakmadı. Sevgilisinin elini tutan Çukur dizisi oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin desteği sayesinde Bige Önal'ın ayakta durabildiği görüldü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER