Bergüzar Korel Instagram Yorumlarını Neden Kapattığını Anlattı: Gebermenizi Bekliyorum

Bergüzar Korel Instagram Yorumlarını Neden Kapattığını Anlattı: Gebermenizi Bekliyorum Bergüzar Korel'den dikkat çeken açıklama

Bergüzar Korel Instagram Yorumlarını Neden Kapattığını Anlattı: Gebermenizi Bekliyorum

Bergüzar Korel Instagram Yorumlarını Neden Kapattığını Anlattı: Gebermenizi Bekliyorum Bergüzar Korel'den dikkat çeken açıklama. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kısa süre önce Instagram yorumlarını kapatmıştı. Meslektaşı Halit Ergenç ve oğulları ile mutlu bir hayat sürdüren Bergüzar Korel neden Instagram yorumlarını kapattığını açıkladı. İkinci bebeği Han'a hamileyken kendisine gelen mesajdan bahsetti.

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu 11 sene önce evlendiği Halit Ergenç'le ikinci çocuklarını geçen yıl kucaklarına almışlardı. Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan ve zaman zaman takipçileriyle dertleşen 38 yaşındaki güzel oyuncu, sosyal medya hesabını yorumlara ve özel mesajlara neden kapattığını açıkladı. Ünlü oyuncu "Ben kendimi, psikolojimi bu iletişim yolunu keserek koruyorum. Eminim bir çok kişi yorumlarım ve DM'lerim kapalı olduğu konusunda sitemkar eleştirilerde ulunuyor, sebebini merak ediyor. Çünkü artık kötü sözün de onu söyleyen kişinin de kontrolsüz ve vahşi bir şekilde bana dokunmasını istemiyorum, daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına izin vermiyorum. Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen her şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp açıklama yapmayı da bıraktım. Ne zaman biliyor musunuz? İkinci yavruma hamileyken DM kutuma düşen bir mesajdan sonra... 'Pi..n ve senin gebermen için her gün dua ediyorum.' 'Aman bırak, hasta onlar' deyip, kestirip atmayın artık! Böyle diye diye vücut bulmuş bu şeytanlığı besleyip duruyoruz. Ben kendimi, psikolojimi bu iletişim yolunu keserek koruyorum." açıklamalarına yer verdi.

Haklı olarak aldığı mesaja tepki gösteren oyuncu "Belki çelişkili gelecek yazdıklarım ama diğerini başaracak gücüm de isteğim de yok artık. Bir yerlerde sanal zorbalığa uğrayan birileri var ise özellikle yaşı küçük kardeşlerim bu yazdıklarımı okuyorsa eğer bunun bir suç olduğunu bilin ve lütfen ailenizle paylaşın, sessiz kalmayın!" ifadelerine yer verdi. Yeni bir dizide oynayacak Bergüzar Korel başarılı kariyeri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER