Berfu Yenenler'den: Ben Seni Klonlamayı Nasıl Başarıyorum Kocacığım?

Berfu Yenenler'den: Ben Seni Klonlamayı Nasıl Başarıyorum Kocacığım? Berfu Yenenler'den Eser Yenenler'e klonlama espirisi

Berfu Yenenler'den: Ben Seni Klonlamayı Nasıl Başarıyorum Kocacığım?

Berfu Yenenler'den: Ben Seni Klonlamayı Nasıl Başarıyorum Kocacığım? Berfu Yenenler'den Eser Yenenler'e klonlama espirisi geldi. Bir kez daha anne olmanın heyecanını yaşayan Berfu Yenenler bebeğinin ultrason fotoğrafını paylaştı. Berfu Yenenler'in oğlunun eşi Eser Yenenler'e benzemesini esprili bir şekilde açıkladı. Başarılı oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yenenler 2019 yılında dünya evine girmişi. İlk oğulları Ekim ayında kucaklarına alan çift ikinci kez anne baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Ailesi ile beraber çekildiği neşeli pozları sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Yenenler, bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaştı. Paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan Berfu Yenenler, Mete adını verdiği oğlunun eşi Eser Yenenler'e ne kadar benzediğine dikkat çekti. Paylaştığı fotoğrafa "Ben seni klonlamayı nasıl başarıyorum kocacığım?" açıklamasında bulunarak şaşırttı. Berfu Yenenler'in gönderisi kısa sürede takipçilerinden binlerce yorum aldı.

Hamileliği ilerleyen Berfu Yenenler "Biraz hamilelik güncellemesi yapayım. Fiziksel olarak daha rahat ama duygusal olarak daha yoğun bir dönem oluyor. Geçen gün iki senedir deniz kokusu alamadım diye ağladım. Toplam 5 kilo alındı. Mete Emmi'nin tekmeleri dışarıdan da belli olmaya başladı. Bir büyük marul büyüklüğündeymiş kendisi..." ifadelerine yer vermişti. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER