Beren Saat: Yeni Yılda Kenan'la Beraberim

Beren Saat: Yeni Yılda Kenan'la Beraberim Beren Saat ve Kenan Doğulu Yılbaşını Beraber Geçirecek

Beren Saat: Yeni Yılda Kenan'la Beraberim

Beren Saat: Yeni Yılda Kenan'la Beraberim Beren Saat ve Kenan Doğulu Yılbaşını Beraber Geçirecek. Ünlü oyuncu Bren Saat Atiye dizisindeki performansı ile gündeme gelmişti. Etiler'de objektiflere yansıyan güzel oyuncu gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Beren Saat “Yılbaşı akşamı evimizde geçireceğiz Kenan ile” dedi. Yeni yıl dileğinde de bulunun güzel oyuncu, "Yeni yıldan sadece sağlık diliyorum" açıklamalarına yer verdi.

Şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Beren Saat evliliklerindeki sıkıntıları aşmışlardı. Pandemi dönemini beraber geçiren ünlü çift aralarındaki sıkıntıları çözmüşlerdi. İkinci sezonu ile Netflix'de yine çok izlenen Atiye dizisinin başrol oyuncusu Beren Saat açıklamaları ile gündem olmuştu. Dizide Beren Saat Şanlıurfa Göbeklitepe’de yaşayan ve özel güçleri olan Atiye adlı bir kadına hayat verirken, kendi içinde yaşadığı ve dünyada yaşam mücadelesi veren Atiye'nin hikayesinde başrol oynuyor. Çekimleri İstanbul ve Şanlıurfa Göbeklitepe’de yapılan Atiye dizisindeki oyunculuğu ile gündemden düşmeyen Beren Saat Etiler'de arabasının içinde görüntülendi.

Magazin muhabirlerinin "Yılbaşında ne yapacaksınız?" sorusuna  “Yılbaşı akşamı evimizde geçireceğiz Kenan ile" ifadelerine yer veren Beren Saat "Yeni yıldan sadece sağlık diliyorum" ifadelerini kullandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER