Beren Saat İlişkimizin başka bir evresindeyiz açıklaması

Kamumanset.com - Beren Saat İlişkimizin başka bir evresindeyiz açıklaması Beren Saat'den Kenan Doğulu açıklaması Beren Saat katıldığı programda konuştu

Beren Saat İlişkimizin başka bir evresindeyiz açıklaması

Kamumanset.com - Beren Saat İlişkimizin başka bir evresindeyiz açıklaması Beren Saat'den Kenan Doğulu açıklaması Beren Saat katıldığı programda konuştu. Ünlü oyuncu Beren Saat Netflix'de yer alan dizisi ile tüm dünya tarafından tanınmaya başlaması ile alakalı  “Çok zorlandığım zamanlar oldu. Ama gerçekten benim kadar yaptığınız işe aşıksanız, onun sonuçlarını yaşam biçimini kabul ediyorsunuz. Herkesin sizi bedensel kusursuzlukla değerlendiriyor olması çok bunaltıcı bir şey." açıklamalarına yer verdi.

Şarkıcı Kenan Doğulu ile evli olan oyuncu Beren Saat  “Kenan Doğulu ile yaşamak nasıl bir duygu” sorusuna verdiği cevapla gündem oldu. Beren Saat eşi Kenan Doğulu ile ilgili “Kendi sektörünün içinden biriyle birlikte olduğun zaman biraz daha her şey yorucu ve birbirini tekrar eden hayat hikayelerine dönüşüyor. Ama bizim ilişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti. Şimdi ilişkimizin başka bir evresine geçtik. Benim yazdığım şarkılarla stüdyo çalışması yapmaya başladık. Kendi hikayelerimi anlatmaya başlayacağım yeni bir dönem benim için.” açıklamalarına yer verdi. Beren Saat'in bu açıklaması sosyal medyada olay oldu.

En son Netflix'in Atiye dizisinde 2. sezonu ile ekranlara gelen ünlü oyuncu Beren Saat başarılı  oyunculuk performansı ile dikat çekmişti Ünlü oyuncu Beren Saat, Atiye adlı dizisinde Mehmet Günsur ile başrol oynamıştı. 2014 yılında Kenan Doğulu ile dünya evine giren Beren Saat evlilik hayatı ile sürekli gündem oluyordu. 

Bir ressamın çizdiği resimlerle Göbeklitepe'de yapılan arkeolojik bir kazıda ortaya çıkan sembolün aynı olması sonucu karakterin geçmişine yönelik aynı zamanda geleceğe bağlı bir gizemi araştırmasını konu alan Atiye dizisinde yer alan Beren Saat oyunculuk performansı ile tüm dünyayı etkilemişti.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 15:23

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER