Beren Saat'den Nebahat Çehre'nin Doğum Günü Kutlaması: Sen Bihter'sin Aptallık Etme

Beren Saat'den Nebahat Çehre'nin Doğum Günü Kutlaması: Sen Bihter'sin Aptallık Etme Beren Saat Nebahat Çehre'nin doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncudan manidar kutlama

Beren Saat'den Nebahat Çehre'nin Doğum Günü Kutlaması: Sen Bihter'sin Aptallık Etme

Beren Saat'den Nebahat Çehre'nin Doğum Günü Kutlaması: Sen Bihter'sin Aptallık Etme Beren Saat Nebahat Çehre'nin doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncudan manidar kutlama.. Yıllar önce efsane dizi Aşkı Memnu'da anne kızı canlandıran Beren Saat ve Nebahat Çehre samimiyeti magazin gündeminde yer aldı. 

15 Mart 1945'de dünyaya gelen Nebahat Çehre'nin doğum gününü Aşkı Memnu dizisindeki kızını canlandıran Beren Saat kutladı. Dizide çalkantılı bir anne kız ilişkileri olan Beren Saat ve Nebahat Çehre dizi bittikten sonra da görüşüyorlardı. Dizide bir efsane haline gelen repliğini kullanarak doğum gününü kutlayan Beren Saat paylaşımı ile takipçilerini güldürdü.

Beren Saat Sosyal medya paylaşımı olay oldu. Usta oyuncu Nebahat Çehre'nin yeni yaşını kutlayan Beren Saat, paylaşımına 'Aşk-ı Memnu'nun efsaneleşmiş replikleri; "Hiç yaşamamış olmayı dilerdim bu seneyi" ve "Sen Bihter Ziyagil'sin aptallık etme"yi de ekleyerek takipçilerini güldürdü. On yıl önce yayınlanan Aşkı Memnu dizisinde Nebahat Çehre Firdevs Yöreoğlu karakterini canlandırmıştı. Beren Saat ise Firdevs'in kızı Bihte Ziyagil rolüne hayat vermişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER