Bayhan'dan Kendisini Stüdyodan Kovan Deniz Seki Hakkında Olay Yorum

Bayhan'dan Kendisini Stüdyodan Kovan Deniz Seki Hakkında Olay Yorum Şarkıcı Bayhan Deniz Seki'nin yeni şarkısına yaptığı yorumla olay oldu

Bayhan'dan Kendisini Stüdyodan Kovan Deniz Seki Hakkında Olay Yorum

Bayhan'dan Kendisini Stüdyodan Kovan Deniz Seki Hakkında Olay Yorum Şarkıcı Bayhan Deniz Seki'nin yeni şarkısına yaptığı yorumla olay oldu. Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan şarkıcı Bayhan, Deniz Seki'nin yeni şarkısına arabasında eşlik etmesiyle ilgili açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı Bayhan, "Deniz Seki'nin şarkısı çok hoşuma gitti. O yüzden Instagram'dan paylaşmak istedim" ifadelerine yer vermesi dikkat çekti. Şarkıcı Deniz Seki, yıllar önce Bayhan'ı ağır sözlerle yarışmadan kovmuştu.

Popstar yarışmasıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran şarkıcı Bayhan, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir arkadaşıyla alışveriş yaptığı görülen şarkıcı Bayhan, Deniz Seki'nin son çıkardığı şarkısına araba kullandığı esnada eşlik etmesi hakkında açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı Deniz Seki yıllardır arası gerilimli olan Deniz Seki hakkında yaptığı hareketi değerlendirdi.

Magazin muhabirlerinin Deniz Seki ile görüşüyor musunuz? Kendisine karşı kırgınlığınız var mı?" sorusuna cevap verdi. Bayhan açıklamasında "Deniz Seki ile görüşmememiz için herhangi bir gerekçe yok. Kendisine karşı kırgınlığım yok" açıklamalarına yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER