Barış Murat Yağcı Nisa'ya Evlilik Teklifi Mi Etti? Nisa'nın Cevabı Ne Oldu?

Barış Murat Yağcı Nisa'ya Evlilik Teklifi Mi Etti? Nisa'nın Cevabı Ne Oldu? Barış Murat Yağcı'dan Nisa'ya Evlenme Teklifi

Barış Murat Yağcı Nisa'ya Evlilik Teklifi Mi Etti? Nisa'nın Cevabı Ne Oldu?

Barış Murat Yağcı Nisa'ya Evlilik Teklifi Mi Etti? Nisa'nın Cevabı Ne Oldu?  Barış Murat Yağcı'dan Nisa'ya Evlenme Teklifi.. Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ifşa videolarının ardından aşk yaşadıklarını itiraf etmişlerdi. Yarışmada arkadaş olan ikilinin aşk yaşamaları sosyal medyada olay olmuştu. Birlikteliklerini saklamayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'ndan şok hamle geldi.

Ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı İstiklal Caddesinde sevgilisi Nisa Bölükbaşı'na evlilik teklifinde bulundu. Nisa Bölükbaşı ise henüz cevap vermedi. 22 yaşındaki Nisa Bölükbaşı Survivor yarışmasında tanıştığı takım arkadaşı Barış Murat Yağcı ile aşk yaşadığı haberlerini uzun süre yalanlamıştı fakat daha sonra gerçek ortaya çıkmıştı.

Genç sporcu Nisa Bölükbaşı sevgilisinin evlenme teklifi karşısında şaşırmıştı. Geçen günlerde sevgilisi hakkında  "Gözlerime bakarken gözlerinin içi gülüyordu, nasıl sevmezdim?" mesajını ve kalp emojisi ekleyerek paylaşan oyuncu Barış Murat Yağcı'nın bu hamlesi çok konuşulmuştu. Nisa Bölükbaşı'nın sevgilisine ne diyeceği ise henüz bilinmiyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER