Barış Murat Yağcı'nın Paylaştığı Video Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Barış Murat Yağcı'nın Paylaştığı Video Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu Survivor 2020 ikincisi Barış Murat Yağcı sosyal medyada olay oldu

Barış Murat Yağcı'nın Paylaştığı Video Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Barış Murat Yağcı'nın Paylaştığı Video Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu Survivor 2020 ikincisi Barış Murat Yağcı sosyal medyada olay oldu. Survivor yarışması ile popülerlik kazanan oyuncu Barış Murat Yağcı paylaştığı video ile sosyal medyada trend oldu. Sevgilisi Nisa Bölükbaşı'na bebek ağzı ile seslendiği anları sosyal medya hesabında paylaşan Barış Murat Yağcı bu halleri ile sosyal medyada alaylı bir şekilde yorumlara tutuldu.

Survivor 2020 yarışmasında tanıştığı Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşayan Barış Murat Yağcı yarışmayı ikinci olarak bitirmişti. Instagram'da sevgilisine bebek ağzı ile seslendiği anları paylaştı. Oyuncu Barış Murat Yağcı bu halleri ile sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Videoda, Bölükbaşı'na "Çevgilim çen mi geldin! Çen benim çevgilim misin aşkım!"diyerek seslenen Barış Murat Yağcı bu halleri sosyal medyada çok konuşuldu.

 Barış Murat Yağcı sevgilisi Nisa Bölükbaşı'na İstiklal Caddesi'nde diz çökerek evlenme teklifi etmişti. İkili bir süre haklarında çıkan aşk haberlerini yalanlamıştı daha sonra ifşa bir video sonrası aşk yaşadıklarını duyurmuşlardı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER