Barış Murat Yağcı'dan Nisa Açıklaması: Nisa Kıskançtır ama Kıskanılmak Güzel

Barış Murat Yağcı'dan Nisa Açıklaması: Nisa Kıskançtır ama Kıskanılmak Güzel Barış Murat Yağcı sevgilisi Nisa Bölükbaşı hakkında konuştu

Barış Murat Yağcı'dan Nisa Açıklaması: Nisa Kıskançtır ama Kıskanılmak Güzel

Barış Murat Yağcı'dan Nisa Açıklaması: Nisa Kıskançtır ama Kıskanılmak Güzel Barış Murat Yağcı sevgilisi Nisa Bölükbaşı hakkında konuştu. Survivor 2020 ile yıldızları parlayan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı öneki gün Akmerkez'de objektiflere takıldı. Uludağ'a kar tatiline giecek olan çiftten Barış Murat Yağcı Nisa'nın isteği üzerine eski sevgilisinin adını yazan dövmesini sildireceğini söyledi. Barış Murat Yağcı yaptığı açıklama ile şaşırttı.

Ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı ve Survivor'da tanıştığı sevgilisi Nisa Bölükbaşı Akmerkez'de görüntülendi. Barış Murat Yağcı yaptığı açıklama ile dikkat çekti. Yağcı "Nisa kıskanç biri. O istediği için sildireceğim. Ayrıca bir ilişkide kıskançlık yoksa, o zaman bir sıkıntı vardır. Kıskanılmak güzel bir şey." ifadelerine yer verdi. Yeni şarkısına gelen eleştirilere de cevap eren Barış Murat Yağcı "Eleştirilmesini anlıyorum ve ona göre de ders çıkarıyorum. Bir kesim de konuşulmak için beni eleştirdi. Onları da biliyorum" açıklamalarına yer verdi.

Survivor 2020'de ikinci olan Barış Murat Yağcı şampiyonluğu Cemal Can'a kaptırmıştı. Survivor'dan sonra Nisa Bölükbaşı ile sık sık görüntülenmişti. Çift haklarında çıkan aşk iddialarını yalanlamıştı. Daha sonra ikilinin bir ifşa videosu ortaya çıktı. Bu videodan sonra ikili aşk yaşadıklarını itiraf etmişlerdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER