Bahar Candan Yaptırdığı Estedikle Sosyal Medyayı İkiye Böldü? Bahar Candan Neresine Estedik Yaptırdı?

Sosyal medyanın müdavimlerinden Bahar Candan paylaşımlarıyla dikkat çekmeyi başaranlardan. 'İşte Benim Stilim' yarışmasında boy gösteren Bahar Candan şimdilerde ise Doya Doya Moda adlı programında kendini gösteren Candan son paylaşımıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Bahar Candan Yaptırdığı Estedikle Sosyal Medyayı İkiye Böldü? Bahar Candan Neresine Estedik Yaptırdı?

Bahar Candan'a yorum yağdı: Bu kadar estetiğe gerek var mıydı?
  

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Bahar Candan'ın dudaklarındaki değişiklik dikkat çekti. Candan'ın son hali takipçilerini ikiye böldü.

              
'İşte Benim Stilim' yarışmasının ikinci sezonunda yarışan ve Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan şimdilerde ise 'Doya Doya Moda' adlı moda programında boy gösteren Bahar Candan, değişimiyle gündeme gelmeye devam ediyor.


            
Son olarak saçlarını sarıya boyatması ve aldığı kilolarla adından söz ettiren Candan, bu kez dudaklarındaki değişiklikle dikkat çekti.


Takipçileri ikiye bölündü

Snob Magazin'in haberine göre; Bahar Candan'ın son hali takipçilerini ikiye böldü.


                
Candan'ın bazı takipçileri "Her halinle güzelsin" derken kimileri de, "Bu kadar estetiğe gerek var mıydı?" diye sordu.

'Dudaklarım büyük olsun istedim'

Geçtiğimiz aylarda bu konuyla ilgili açıklama yapan Candan, "Dudaklarımda dolgu var. Dudaklarım büyük olsun istedim. Çok büyük oldu. Oldukça memnunum" demişti.


Öte yandan geçtiğimiz haftalarda 'Doya Doya Moda'da aylık alışveriş bütçesini açıklayan fenomen yarışmacı herkesi şaşırtmıştı.Bahar Candan, makyaj odasında hazırlanırken dış ses, Candan'ın "Aylık alışveriş bütçesi bazen yüz bin bazen 200 yüz bin bazen 300 bin liraya kadar çıkıyormuş" demişti.

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER