Bahar Candan Saldırıya Uğradı Hastaneye Kaldırıldı

Bahar Candan Saldırıya Uğradı Hastaneye Kaldırıldı Bahar Candan sağlık durumu nasıl? Bahar Candan kim tarafından saldırıya uğradı?

Bahar Candan Saldırıya Uğradı Hastaneye Kaldırıldı

Bahar Candan Saldırıya Uğradı Hastaneye Kaldırıldı Bahar Candan sağlık durumu nasıl? Bahar Candan kim tarafından saldırıya uğradı? İşte Benim Stilim programı ile tanınan Bahar Candan, Uludağ'da katıldığı bir partide saldırıya uğradı. Moda programları ile tanınan Bahar Candan'ın hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Ünlü fenomenin yüzüne on tane dikiş atıldığı ortaya çıktı.

İşte Benim Stilim ile adını duyuran Bahar Candan, daha sonra Doya Doya Moda'da yarışmıştı. Ünlü fenomen Bahar Candan arkadaşları ile birlikte Uludağ'da bir partiye katıldı. Fakat fenomen Candan, gittiği eğlence mekanında henüz kimliği belirlenmeyen kişi tarafından saldırıya uğradı.

Olayın ardından Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan ise ilk müdahalenin ardından apar topar kardeşini İstanbul'a getirdi. Burada bir hastaneye kaldırılan Bahar Candan'ın yüzüne 10 dikiş atıldığı öğrenildi. Ünlü fenomenin ablasının olay sonrası yaptığı açıklamada çok konuşuldu. Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden açıklama Nihal Candan, "Merak eden herkese teşekkürler. Çok kötü bir gece geçirdik. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyadaki kötülüğün son bulması dileğiyle..." ifadelerine yer verdi. Bahar Candan'dan ise henüz bir açıklama gelmedi. Olayın tartışıldığı Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Nihal Candan kardeşinin başına gelen olayı böyle anlattı. "İstanbul'dayken aldım haberi. Şu an durumu iyi yüzüne dikiş atıldı. Yanağına dikiş atıldı. Doktor kesici bir şey olduğunu söyledi. Bahar yumrukla olduğunu söylemişti ama yumrukla olunabilecek bir şey değilmiş. Konu yargıda, bizzat takipçisi olacağım." ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER