Ayşegül Çınar'a Gözaltı Ayşegül Çınar Kimdir Ayşegül Çınar Neden Gözaltına Alındı?

Ayşegül Çınar'a Gözaltı Ayşegül Çınar Kimdir Ayşegül Çınar Neden Gözaltına Alındı? Ayşegül Çınar uyuşturucu madde mi kullandı? Ayşegül Çınar Kimdir?

Ayşegül Çınar'a Gözaltı Ayşegül Çınar Kimdir Ayşegül Çınar Neden Gözaltına Alındı?

Ayşegül Çınar'a Gözaltı Ayşegül Çınar Kimdir Ayşegül Çınar Neden Gözaltına Alındı? Ayşegül Çınar uyuşturucu madde mi kullandı? Ayşegül Çınar Kimdir? Ünlü dizi oyuncusu Ayşegül Çınar’ın bulunduğu araçta uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındığı iddia edildi. Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın İstanbul'da bir mekanda eğlendikten sonra dönerken çevirmeye takıldığı ve uyuşturucu ile yakalandığı söylendi. Ayrıca olayla ilgili oyuncu Ayşegül Çınar'ın gözaltına alındığı da iddia edildi.

Habere göre ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın aracında uyuşturucu aldığı iddia edildi.  Ayşegül Çınar ve beraberindeki arkadaşları gözaltına alındı. Dün gece yaşanan olaya göre Ayşegül Çınar arkadaşları ile Beylikdüzü'nde bulunan bir mekanda eğlendi. Dönüş yolunda ise polis çevirmesine takıldılar. Araçta yapılan aramada bir miktar uyuşturucu ele geçirildiği söylendi. Polis oyuncu Çınar ve arkadaşlarını gözaltına aldı. Polisin konu hakkında soruşturmaya devam ettiği öğrenildi. 

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR?

1 Ocak 1999'da dünyaya gelen Ayşegül Çınar Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde eğitim gördü. Küçük yaşlardan beri oyuncu olmak isteyen Ayşegül Çınar, Fox Tv'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandırmaya başladı. Fox Tv'nin efsane dizilerinden Yasak Elma'da Lila karakterine hayat veren ünlü oyuncu son günlerin en popüler isimlerinden biri.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER