Aynur Aydın Sosyal Medyada Beğeniliyorum

Kamumanset.com - Aynur Aydın Sosyal Medyada Beğeniliyorum. Aynur Aydın, katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Aynur Aydan sosyal medyada gelen yorumlar beğenildiğimi doğruluyor dedi.

Aynur Aydın Sosyal Medyada Beğeniliyorum

Kamumanset.com - Şarkıcı Aynur Aydın "Sosyal medyada beğeniliyorum. DM’den bana ismini veremeyeceğim mavi tikli ünlüler de yürüyor" dedi. Aydın açıklaması gündem olduğu sıralarda yaptığı paylaşımıyla da olay oldu.

 
Son dönemde, Bünyas Herek ile seslendirdiği yeni şarkısı 'Sahiden' ile konuşulan Aynur Aydın, katıldığı programda çarpıcı itiraflarda bulundu.

Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına bağlanan şarkıcı, "Sosyal medyada paylaştığın yazılar ya da fotoğraflara en çok ne tarz yorumlar alıyorsun?” sorusuna cevap verdi.

34 yaşındaki Aydın, "Beni beğeniyorlar, güzel buluyorlar. En çok da DM’den (direkt mesaj) mesajlar geliyor. DM’den bana yürüyorlar. Hatta ismini vermeyeceğim 'mavi tıklı'lar yürüyor" açıklamasını yaptı.

Sosyal medyayı aktif kullanan Aynur Aydın, daha önce 'sütyen' paylaşımıyla gündeme gelmişti. Aynur Aydın ardından da sosyal medyada kiraz detayla sütyeniyle yatakta poz verdi. Aydın'ın fotoğrafında sehpa altındaki sütyen takipçilerinin gözünden kaçmayınca fotoğrafa yorum yağdı.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 13:58

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER