Son Dakika

Ayda bebeğin o fotoğrafına ünlü isimlerden tepki Pınar Altuğ Ayda Bebek isyanı

Kamumanset.com - Ayda bebeğin o fotoğrafına ünlü isimlerden tepki! Pınar Altuğ'nun Ayda Bebek isyanı Pınar Altuğ Ayda Bebek'in o görüntülerine isyan etti

MAGAZİN 09.11.2020, 13:22 10.11.2020, 18:45 athena
Ayda bebeğin o fotoğrafına ünlü isimlerden tepki Pınar Altuğ Ayda Bebek isyanı

Kamumanset.com - İzmir'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından 91 saat sonra enkaz altından canlı olarak kurtarılan Ayda Bebeğin taburcu olduğu haldeki fotoğrafı sosyal medya üzerinde tekilere yol açtı. Ayda'yı kucağında tutan babası ile görüntülendiği fotoğraf tepkilere yol açtı. Rıza Bey apartmanının enkazdan 91 saat sonra kurtarılan 3 yaşındaki Muicze Ayda Bebek günlerce konuşulmuştu. Yetkili isimlerin ziyaret ettiği ve herkesin paylaşımlarını sürdürdüğü Ayda Bebek Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi Yoğun Bakım servisinde tedavi gördükten sonra taburcu oldu.

Taburcu edile Ayda Bebeğin hastaneden babasının kucağında çıkararak kızını otomobile binerek ayrılması hastanede en çok konuşulan şeylerden biri oldu. Pınar Altuğ yaptığı paylaşımda "Arkasındayız yanındayız diyip durdu herkes Ayda bebek için, bugün taburcu olmuş. Görüntüyü babasını ve Aydayı daha fazla yaralamamak adına paylaşmayacağım ama yazıklar olsun." ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ kendisine tepki gösteren takipçilerine ise "Ayda ve babasının hastane çıkış görüntüsüne gösterdiğim tepki ayağındaki çorapsızlığa filan değil lütfen konuyu bu kadar sığlaştırmayalım! Kaldı ki ilk günden beri bu çocukların her türlü fotoğrafının paylaşılmasına karşı olduğumu dile getiriyorum.Yazdıklarımı devlete saldırı olarak algılayanlar, yalnız değildi lüks arabaya bindi diyenler keşke yazdıklarınızı bir daha düşünseniz" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (0)