Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirdağ Nişanlandı

Kamumanset.com - Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirdağ Nişanlandı Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirdağ Nişanlandığını Duyurdular. Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar 9 aydır beraber olduğu iş insanı Kaan Demirdağ ile evlilik yolunda İlk adımı attı. Ünlü çiftin aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlandığı öğrenildi.

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirdağ Nişanlandı

Kamumanset.com - Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirdağ Nişanlandı Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirdağ Nişanlandığını Duyurdular. Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar 9 aydır beraber olduğu iş insanı Kaan Demirdağ ile evlilik yolunda İlk adımı attı. Ünlü çiftin aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlandığı öğrenildi. Usta Yeşilçam oyuncusu Hülya Koçyğit'in torunu Aslışah Alkoçlar iş insanı Kaan Demirdağ evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Koronavirüs pandemi döneminde evlilik kararı alan ünlü çift sade bir törenle nişanlandılar. Geceden fotoğraflar paylaşan Aslışah Alkoçlar mutlu gününden kareleri ile binlerce beğeni ve yorum aldı. Ünlü çiftin önümüzdeki yaz nikah masasına oturacakları konuşuluyor. 27 yaşındaki Aslışah Alkoçlar ve 37 yaşındaki Kaan Demirağ evlilik kararı aldılar. Gıda sektöründe yönetici olan Kaan Demirdağ HD Group sahibi Demrağların oğludur.

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar iki ay önce sevgilisi Kaan Demirdağ'ın kardeşinin doğum günü yemeğine katılmıştı. Aileye girdiği haberleri ile gündem olan 27 yaşındaki Aslışah Alkoçlar'ın evlilik haberi akıllara yıllar önceki Hakan Sabancı ile evlilik muhabettini getirdi. Aslışah Alkoçlar 4 sene önce Hakan Sabancı ile ilişkilerini neden noktaladığı hakkında konuşmuştu. ""Baktık ki Hakan'la ilişkimiz ciddiye, evliliğe gidiyor. Yaşımız küçük olduğu için korktuk, oturup ayrılma kararı aldık." ifadelerine yer vermişti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 13:23

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER