Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay ve 9 Yaş Büyük Sevgilis Dilara Aksüyek Böyle Görüntülendi

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay ve 9 Yaş Büyük Sevgilis Dilara Aksüyek Böyle Görüntülendi İstanbullu Gelin Dilara Aksüyek ve sevgilisi Onur Bay: Yaş farkı problem değil

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay ve 9 Yaş Büyük Sevgilis Dilara Aksüyek Böyle Görüntülendi

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay ve 9 Yaş Büyük Sevgilis Dilara Aksüyek Böyle Görüntülendi İstanbullu Gelin Dilara Aksüyek ve sevgilisi Onur Bay: Yaş farkı problem değil. İstanbullu Gelin dizisinde İpek karakteriyle ekranalra gelen oyuncu Dilara Aksüyek, gönlünü Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay'a kaptırmıştı. İkili daha önce bir barda görüntülenmişti. Ceyhun Mengiroğlu ile 5 yıllık ilişkisini bitiren oyuncu Dilara Aksüyek Onur Bay ile ilişki yaşamaya başlamıştı.

Ünlü çift Dilara Aksüyek ve Onur Bay, önceki gün Cihangir'de yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Ünlü çift, birlikteliklerinin çok güzel gittiğini belirttiler. Oyuncu Onur Bay, gazetecilerin sorularına, "Mutluyuz. Her şey çok güzel gidiyor" şeklinde yanıt verdi. Yılbaşında evde olacaklarını söylediler. Yürüyüş yapmaya devam eden çiftin açıklamaları magazin gündeminde yer aldı. 33 yaşındaki Aksüyek'ün kendisinden 9 yaş küçük meslektaşı Onur Bay ile olan aşkı tam gaz devam etti.

Köpeklerini gezdiren çiftin rahat tarzları da dikkatlerden kaçmadı. Magazincilerin sorularına , "Mutluyuz. Her şey çok güzel gidiyor" demeleri ve rahat tavırları gözlerden kaçmadı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER