Arabasında Uyuşturucu İle Yakalanan Ayşegül Çınar Sessizliğini Bozdu

Arabasında Uyuşturucu İle Yakalanan Ayşegül Çınar Sessizliğini Bozdu Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar aracında uyuşturucu ile polise yakalanmıştı

Arabasında Uyuşturucu İle Yakalanan Ayşegül Çınar Sessizliğini Bozdu

Arabasında Uyuşturucu İle Yakalanan Ayşegül Çınar Sessizliğini Bozdu Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar aracında uyuşturucu ile polise yakalanmıştı. Ayşegül Çınar olay hakkında ilk kez böyle net konuştu. Yasak Elma dizisinden ayrılan Ayşegül Çınar sessizliğini bozdu. Geçtiğimiz aylarda aracında uyuşturucu madde bulunduğu için gözaltına alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan oyuncu Ayşegül Çınar açıklaması ile şaşırttı.

Ünlü oyuncu doğum gününü  Kuruçeşme'de bir mekanda dostlarıyla beraber kutladı. Oyuncu Ayşegül Çınar, yaşadıklarını ilk kez net bir şekilde anlattı. Oyuncu Ayşegül Çınar, eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu'nun kendine komplo kurduğunu söylemişti ve koruma kararı talebinde bulunması ile magazin gündemine düşmüştü. Talebi değerlendiren mahkeme Çalıkoğlu'nun 1 ay Çınar'a yaklaşmamasına karar vermişti.

Ayşegül Çınar konu hakkında "Mahkeme süreci devam ediyor. Uzaklaştırma aldırdığım kararı doğru. Açıkcası bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. Ailemle birlikteyim, konsantrasyonumu işlerime verdim. Genç yaşımda psikolojik olarak çok yoruldum. Ağır travma yaşadım. Ama güçlü bir karakterde olduğumun farkında vardım. Tüm kötülüklere rağmen dimdik ayaktayım" ifadelerine yer verdi. Ayrıca ünlü oyuncu yer aldığı Yasak Elma dizisinden de ayrılmıştı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER