Alişan-Buse Varol Çiftinden Dizi Haberi Hangi Dizide Yer Alacak?

Alişan-Buse Varol Çiftinden Dizi Haberi Hangi Dizide Yer Alacak? Alişan ve Buse Varol çiftinden dizi müjdesi geldi

Alişan-Buse Varol Çiftinden Dizi Haberi Hangi Dizide Yer Alacak?

Alişan-Buse Varol Çiftinden Dizi Haberi Hangi Dizide Yer Alacak? Alişan ve Buse Varol çiftinden dizi müjdesi geldi. Ünlü şarkıcı Alişan, önceki akşam arkadaşları ile eşi Buse Varol'un doğum gününü Arnavutköy'de bir mekanda kutladı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü çiftten yeni bir müjde geldi. 

Ünlü türkücü Alişan önceki akşam eşi Buse Varol'un yeni yaşını Arnavutköy'de bir mekanda dostları ile kutlama yaptı. Çıkışa magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladılar. Şarkıcı Alişan "Ailecek bir yemek yedik. Eşimin 31'inci yaşını kutladık. Pastamızı kestik. Pandemi olmasaydı daha farklı bir şey yapacaktık. Ama sağlık olsun, gerisi önemli değil. Sade bir kutlama yaptık. Saat 19.00'da da mekanlar kapandığı için evimize gidiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Magazin muhabirlerinin "Buse Hanım için gelen bir proje teklifi var mı?" sorusuna cevap verdi. Şarkıcı Alişan "Bir televizyon kanalında yaz ayına hazırladığımız bir dizi projesi var. İkimiz de aynı projede olacağız. Yaz dizisi olacak. Görüşmeler hala devam ediyor. Fazla bir şey sormayın. Geri kalan bilgiler sürpriz olsun" açıklamalarına yer verdi. Alişan eşinin doğum gününü sosyal medyadan paylaşım yaparak kutlamıştı. "4'üncü doğum günün benimle aşkım… Bu fotoğraf çekildiği gün biz nişanlanmıştık ve aynı gece seninle birlikte kutladığımız ilk doğum günündü. Sen ve bendik… Şimdi sen ben Burak ve Eliz. Babayım, annesin ve bir aileyiz artık… Beni hayallerime kavuşturan, seni bana gönderen Allah'ıma şükürler olsun ve sana hayatıma kattığın her mutluluk saniyesi için teşekkür ederim aşkım. Birlikte nice güzel yıllarımız olsun sağlıkla, huzurla… Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim" ifadelerine yer verdi. Buse Varol da mesaja "Aşkım hayatıma kattığın her şey için çok teşekkür ederim, seni çok seviyorum" demişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER