Algı Eke'den Yasak Aşk Açıklaması: Keşke Kendimi Böyle Bir Duruma Sokmasaydım

Algı Eke'den Yasak Aşk Açıklaması: Keşke Kendimi Böyle Bir Duruma Sokmasaydım Algı Eke'den şaşırtan itiraf geldi

Algı Eke'den Yasak Aşk Açıklaması: Keşke Kendimi Böyle Bir Duruma Sokmasaydım

Algı Eke'den Yasak Aşk Açıklaması: Keşke Kendimi Böyle Bir Duruma Sokmasaydım Algı Eke'den şaşırtan itiraf geldi. Ünlü oyuncu Algı Eke, Zeynep Ocak'ın Youtube kanalına konuk oldu. Oyuncu Algı Eke "Sadece iki kişinin bildiği bir yasak aşk yaşadın mı?" ifadelerine yer verdi. Güzel oyuncunun soruya verdiği cevapla şaşırttı. Algı Eke "Evet yaşadım" diyerek magazin gündeminde yer aldı.

Başarılı oyuncunun kiminle aşk yaşadığı merak konusu oldu. Oyuncu Algı Eke kendisi gibi oyuncu İnan Ulaş Torun ile 2017 yılında evlendi. Oyuncu Algı Eke geçen yıl ayrılmıştı. Özel hayatını gözler önünde yaşamayan Algı Eke geçtiğimiz günlerde Zeynep Ocak'ın Youtube'da yayınlanan programına konuk oldu. Başarılı oyuncu Algı Eke programda şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

Güzel oyuncu Algı Eke ""Sadece iki kişinin bildiği bir yasak aşk yaşadın mı?" şeklinde kendisine yöneltilen sorusuna "Evet yaşadım. İğrenç de bir şeydi. Çok ağrılı bir şey. Keşke onu ve kendimi böyle bir duruma sokmasaydım. Haz ve adrenalinden başka getirdiği hiçbir şey yok. Duygusal olarak seni çok çökerten bir şey. Şimdi öyle bir durum başıma gelse hiç yaşamamayı tercih ederim. Artık o konularda kendimi eğittim. Sancılı ilişki istemiyorum. Aşk girince benim aklım uçuyor. Hele 3-6 ay arası kayıp. Mantığım bitiyor, devreden çıkıyor. Ama inşallah artık öyle olmaz." açıklamalarına yer vermesi ile şaşırttı. Başarılı oyuncunun bu açıklaması sosyal medyada ve magazin gündeminde yer aldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER