Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım'dan 2 Milyon Tl Kazandı Mı

Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım'dan 2 Milyon Tl Kazandı Mı Aleyna Tilki ilk kez konuştu

Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım'dan 2 Milyon Tl Kazandı Mı

Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım'dan 2 Milyon Tl Kazandı Mı Aleyna Tilki ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Magazin muhabirleri ile ayak üstü sohbet eden Aleyna Tilki İngilizce şarkısı "Retrograde" için iyi geri dönüşler aldığını belirtti. Bir dijital platformda yayınlanan "İşte Bu Benim Masalım" adlı dizide Survivor Cemal Can Canseven ile başrol oynayan Aleyna Tilki'ye Demet Akalın "Dünya starı olacağım dedi, yazık çocuk dizisinde oynuyor. Kimse bana destek olmuyor demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu" şeklinde yorum yapmıştı. 

Demet Akalın'a yaptığı gönderme ile gündem olan Aleyna Tilki'nin açıklamaları olay oldu. Exxen Platformunda yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinden 2 milyon TL kazandığı yorumları hakkında konuşan Aleyna Tilki yaptığı açıklama ile çok konuşuldu.

Aleyna Tilki görüntülendiği mekan çıkışında Cemal Can Canseven'le paylaştığı diziden 2 milyon TL aldığı iddialarıyla hakkında açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı, "Çocukken böyle sorulara cevap veriyordum ama artık abla oldum. Biraz ayıp geliyor böyle para konuşmak. Olabilir, gerçeklik payı var" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER