Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a Gönder İkilinin Arasında Sular Durulmuyor

Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a Gönder İkilinin Arasında Sular Durulmuyor Şarkıcı Aleyna Tilki'den şaşırtan gönderme

Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a Gönder İkilinin Arasında Sular Durulmuyor

Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a Gönder İkilinin Arasında Sular Durulmuyor Şarkıcı Aleyna Tilki'den şaşırtan gönderme.. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki önceki akşam alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Şarkıcı Aleyna Tilki yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Kendisini eşlik eden kişinin koruması değil çalışanı olduğunu söyleyen  şarkıcı ve oyuncu Aleyna Tilki, çıkardığı İngilizce şarkısı Retrograde için iyi geri dönüşler aldığını belirtti.

Ünlü şarkıcı dünya starı olmasının yakın olduğunu da belirtti., "Güzel geri dönüşler alıyorum hem yurt dışı ve hem yurt içi... Bence dünya starlığı çok yakın, ben öyle hissediyorum umarım doğrudur. Hepimiz için gurur olacaktır hakkını vererek çalışıyorum inşallah olur" ifadelerine yer verdi. 

Birkaç gün önce Demet Akalın'ın kendisine "Dünya starı olacağım dedi yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar destek çıkmadı. Ben ilk çıktığında çok destek oldum. Olmuyor yani zorlamanın anlamı yok. 'Ben dünya starı olacağım' diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor." demişti. Aleyna Tilki'nin bu sözleri Demet Akalın'a gönderme olarak algılandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER