Son Dakika

Alev Alev dizisi Ömer Kimdir Cihangir Ceyhan Rüya İle Aşk mı Yaşayacak

Kamumanset.com -Alev Alev dizisi Ömer Kimdir Cihangir Ceyhan Rüya İle Aşk mı Yaşayacak Ömer Ataycı karakteriyle oyuna dahil olan Cihangir Ceyhan isimli oyuncumuz. Dizinin başrol oyuncuları arasına girmiştir. Öemr kimdir dizideki rolü nedir. Cihangir Ceyhan kaç yaşında nereli gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

MAGAZİN 26.11.2020, 20:08 26.11.2020, 20:08 Efsane
Alev Alev dizisi Ömer Kimdir Cihangir Ceyhan Rüya İle Aşk mı Yaşayacak

Kamumanset.com - Alev Alev dizisi Ömer Kimdir Cihangir Ceyhan Rüya İle Aşk mı Yaşayacak Ömer Ataycı karakteriyle oyuna dahil olan Cihangir Ceyhan isimli oyuncumuz. Dizinin başrol oyuncuları arasına girmiştir. Öemr kimdir dizideki rolü nedir. Cihangir Ceyhan kaç yaşında nereli gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Show tv ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren dizinin konusu oyuncuları ve senaryosuyla ilgi çekmeyi başarmıştır. Güçlü kadrosunda Zuhal Olcay (Tomris), Demet Evgar – Cemre,Hazar Ergüçlü – Çiçek, Dilan Çiçek Deniz – Rüya, Cem Bender – Çelebi, Berkay Ateş- Ozan, Cihangir Ceyhan – Ömer,Berker Güven – İskender gibi oyuncular bulunmaktadır. Yayınlandığı ilk bölümnde Rüya tarafından verilen bir davette garson olarak çalışacakken çıkan yangında Rüyayı kurtarmıştır.

Show tv ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Alev Alev dizisinde Cemre rolünde oynayan ünlü oyuncu Demet Evgar dizide Çelebi Karabeyli ile evli olan ve bir kız çocuğu olan bir bayanı canlandırmaktadır. Cemre’nin bir kızı mevcuttur ancak Belediye başkanı olan kocası tarafında sürekli olarak psikolojik sorunları olan bir karakter olarak dizide Cemre karakterine hayat vermektedir. Bildiğiniz üzere Rüya tarafından organize edilen bir davette yangın çıkmış v bu yangında kendisine öldü süsü vererek kocasının elinden kurtulmak istemiştir. Ancak kocası Çelebi karabeyli bunu öğrenir ve Cemre’nin peşine düşer. Cemre ise kendisine bir pasaport çıkararak çocuğunuda alarak yurt dışına çıkma çabası içindedir. Bu süreçte de Ozan’ın evinde saklanmaktadır. Cemrenin önümüzdeki dönemde planları yolunda gidecek mi hep birlikte takip edeceğiz.

Show tv ekranlarında perşembe günü yayınlanan Alev Alev dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız bulunmaktadır. Şimdi sizlere Cemre karakterini canlandıran Demet Evgar hakkında bilgi vereceğiz Daha sonrada dizinin diğer oyuncuları konusu hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.

Alev Alev Dizisi Ömer – Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Baba tarafından Elazığ, anne tarafından ise Diyarbakırlıdır. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldıktan sonra Diyarbakır’a dönüş yaptı.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde yaşadı. Bu filmde Serdar karakterini canlandırdı. Cihangir Ceyhan asıl çıkışını ise online platform üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisindeki Cio karakteriyle yakaladı.

Çukur dizisinde Azer karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan, senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Ekranlara kısa bir ara veren Cihangir Ceylan, 2020 kasım ayında başlayacak olan Alev Alev dizisinin kadrosunda yer alacak.Alev Alev dizisi güçlü kadrosuyla Perşembe günlerinde izleyeceğimiz bir dizi olarak karşımıza çıkmaktdır. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü ve Zuhal Olcay gibi ünlü oyuncular Alev Alev dizisinde rol almaktadır. Alev alev dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki Alev Alev dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir?

ALEV ALEV DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek.

Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

ALEV ALEV OYUNCULARI

Zuhal Olcay

Demet Evgar - Cemre

Hazar Ergüçlü - Çiçek

Dilan Çiçek Deniz - Rüya

Cem Bender - Çelebi

Berkay Ateş- Ozan

Cihangir Ceyhan - Ömer

Berker Güven - İskender

Yorumlar (1)
Ömer ataycı 2 hafta önce
Çok güzel bir film