Ahmet Kural Sıla Davasında Yeni Gelişme: Seni Öldürürüm Dediğini Duydum

Ahmet Kural Sıla Davasında Yeni Gelişme: Seni Öldürürüm Dediğini Duydum Ahmet Kural'ın Sıla Gençoğlu'nu darp davasında son dakika gelişmesi yaşandı.

Ahmet Kural Sıla Davasında Yeni Gelişme: Seni Öldürürüm Dediğini Duydum

Ahmet Kural Sıla Davasında Yeni Gelişme: Seni Öldürürüm Dediğini Duydum Ahmet Kural'ın Sıla Gençoğlu'nu darp davasında son dakika gelişmesi yaşandı. Ünlü oyuncu Ahmet Kural bir zamanlar beraber olduğu şarkıcı Sıla'yı darp ettiği gerekçesi ile görülen davada son dakika gelişmesi yaşandı. Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu'na karşı "hakaret, tehdit ve kasten yaralama" suçlarını işlediği iddiası ile tekrar yargılanan oyuncu Ahmet Kural'ın, 1 yıl 1 aydan 5 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

Tanık olarak dinlenen bir kadının "Sıla'nın "Ahmet yapma" dediğini ve Ahmet Kural'ın küfürle karşılık verdiğini ve "Seni öldürürüm" sözünü net bir şekilde duyduğunu belirtti. Ahmet Kural ve Sıla davasında son dakika gelişmesi yaşandı. Habere göre duruşmada, olay tarihinde sanık Ahmet Kural'ın evinin yanındaki evde bulunan Ezgi Sude Tala tanık olarak dinlendi. Sude Tala, olay günü sabaha karşı saat 04.00 ile 05.00 arasında arkadaşlarıyla beraber camın önünde otururken bağırma ve hakaret sesleri duyduklarını ifade etti.

Tanık ifadesinde "“Sıla'nın 'Ahmet yapma' dediğini, Ahmet Kural'ın küfür ettiğini ve 'Seni öldürürüm' dediğini de çok net şekilde duydum. Vurma sesleri de vardı. Bu yaklaşık 20 dakika sürdü. Sesler kesilince korktuk, kimseye haber vermedik" ifadelerine yer verdi. Sıla'nın avukatı ise  tanığın ifadesinin kendi iddialarını doğruladığını ifade ederek olay yerinde keşif yapılması talebinin fiili imkansızlıklar sebebi reddine karar verilmesini istedi. Ayrıca avukat "Müvekkilin savunma hakkı, soruşturma ve kovuşturma aşamasında kullandırılmamıştır. Deliller toplanmamıştır. Biz soruşturma ve dava aşamasında defalarca keşif yapılması talebinde bulunduk. Zaten önceki aşamalarda adli bir yargılama yapılmamıştır. Olay yerinde, olay saatine uygun şekilde keşif yapılmasını istiyoruz. Tanığın aleyhe beyanlarını kabul etmiyoruz" açıklamasına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER