Acun Ilıcalı Üzücü Haberi Böyle Duyurdu Survivor Batuhan'ı Ağlatan Haber

Acun Ilıcalı Üzücü Haberi Böyle Duyurdu Survivor Batuhan'ı Ağlatan Haber.. Acun Ilıcalı konseydeki açıklaması ile şaşırttı

Acun Ilıcalı Üzücü Haberi Böyle Duyurdu Survivor Batuhan'ı Ağlatan Haber

Acun Ilıcalı Üzücü Haberi Böyle Duyurdu Survivor Batuhan'ı Ağlatan Haber.. Acun Ilıcalı konseydeki açıklaması ile şaşırttı. Survivor 2021'deki yeni bölümde şaşırtıcı bir gelişme yaşandı. TV 8 ekranlarının sevilen programında dün akşam yayınlanan bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunu ve basketbol derbisinde için kıran kırana bir mücadeleye giriştiler. Yarışmacılar bugün ekrana gelen yeni bölüm fragramanında iletişim ödülü oyunu için karşı karşıya gelecek ve adaya bir kişi daha veda edecek.

Survivor’da kimin gideceği fazlası ile merak edilirken sunucu Acun Ilıcalı’nın konseyde yaptığı açıklama sonrası yarışmacılar şaşkınlıklarını gizleyemediler. Ünlülerden Batuhan ise hıçkıra hıçkıra ağladı. 5 Nisan akşamı yayınlanan bölümde basketbol derbisi yaşandı. Son çeyrek 33-33 berabere bitince maç uzatmalara gitti. Uzatmalarda Acun Medya, Survivor 2021'i 39-38 skorla yendi. 

Yeni bölüm fragmanına ise Batuhan'ın hıçkırıkları damga vurdu.  Adadan kimin gideceği fazlasıyla merak edilirken dikkat çeken Acun Ilıcalı'nın açıklaması oldu. Bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek ve Survivor'a bir kişi veda edecek.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER