Acun Ilıcalı Nisa Bölükbaşı ve Barış Yağcı'yı Neden Sildi Belli Oldu

Acun Ilıcalı Nisa Bölükbaşı ve Barış Yağcı'yı Neden Sildi Belli Oldu Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yi silmesi ile olay olan Acun Ilıcalı'nın neden bunu yaptığı belli oldu

Acun Ilıcalı Nisa Bölükbaşı ve Barış Yağcı'yı Neden Sildi Belli Oldu

Acun Ilıcalı Nisa Bölükbaşı ve Barış Yağcı'yı Neden Sildi Belli Oldu Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yi silmesi ile olay olan Acun Ilıcalı'nın neden bunu yaptığı belli oldu. Ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Survivor 2020'nin yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Murat Yağcı'yı takipten çıkardığı haberi ile gündemden düşmemişti.

Ünlü televizyoncunun bu hareketin sebebi açıklandı. İddiaya göre Acun Ilıcalı'nın, Bölükbaşı'nı kötü oyunculuğu yüzünden birkaç kez uyarmasına rağmen kendisini dikkate almadığı için sildiği söylendi. Exxen platformundaki Sihirli Annem dizisinde oynayan Nisa Bölükbaşı ile aralarında bir gerilim olduğu söylendi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Survivor yarışması ile tanınan Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Murat Yağcı'yı sosyal medya platformu Instagram'dan silmişti. İddiaya göre yakın bir zamanda Exxen'de yayınlanan Sihirli Annem dizisinde rol almaya başlayan Nisa Bölükbaşı oyunculuğu sebebi ile Acun Ilıcalı'nın kendisi tarafından uyarılmıştı. Nisa Bölükbaşı ise performansında bir ilerleme görülmeyince Acun Ilıcalı ile arası bozulduğu söylendi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER