Acun Ilıcalı'nın Yakın Arkadaşı Koronavirüsten Hayatını Kaybetti Acun Ilıcalı Acı Kaybı

Acun Ilıcalı'nın Yakın Arkadaşı Koronavirüsten Hayatını Kaybetti Acun Ilıcalı Acı Kaybı Acun Ilıcalı yakın arkadaşı Alberto Ciurana, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Acun Ilıcalı'nın Yakın Arkadaşı Koronavirüsten Hayatını Kaybetti Acun Ilıcalı Acı Kaybı

Acun Ilıcalı'nın Yakın Arkadaşı Koronavirüsten Hayatını Kaybetti Acun Ilıcalı Acı Kaybı Acun Ilıcalı yakın arkadaşı Alberto Ciurana, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı yakın arkadaşını kaybetti. Kaybını duyuran Acun Ilıcalı Instagram üzerinden paylaşımda bulunarak acı kaybını açıkladı.

Ünlü televizyoncu ve TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu. Yaptığı paylaşımda arkadaşını koronavirüs sebebi ile kaybettiğini açıkladı. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, yakın arkadaşı ve aynı zamanda TV Azteca'nın yöneticisi olan Alberto Ciurana'nın koronavirüsten dolayı hayatını kaybettiği duyurdu.

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından arkadaşı Alberto Ciurana ile beraber çekildiği fotoğrafını paylaştı. Duygusal bir yazı yazarak acısını dile getirdi. Ünlü yapımcı ve sunucu paylaşımına "Canım arkadaşım her zaman kalbimizdesin, seni hiç unutmayacağız" notunu düştü. Sunucu Acun Ilıcalı'nın paylaşımı sonrası ünlü televizyoncuya başsağlığı yorumları yağdı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER