Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Ayça Çağla Hamlesi Şok Etti Tek Kalemde Sildi

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Ayça Çağla Hamlesi Şok Etti Tek Kalemde Sildi Acun Ilıcalı'nın 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan kafa karıştıran hamle geldi.

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Ayça Çağla Hamlesi Şok Etti Tek Kalemde Sildi

Acun Ilıcalı'nın Sevgilisi Ayça Çağla Hamlesi Şok Etti Tek Kalemde Sildi Acun Ilıcalı'nın 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan kafa karıştıran hamle geldi. Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan şaşırtan bir hamle geldi.

Ayça Çağla Altunkaya, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafların hepsini sildi. Bununla beraber çiftin ayrıldığı iddia edilirken Altunkaya'nın profil fotoğrafında Ilıcalı ile fotoğrafı olması da dikkat çekti. 

2018 yılında kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı ile tek celsede yollarını ayıran Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. Survivor adasında da sık sık beraber poz paylaşan ikiliden Ayça Çağla Altunakaya kafaları karıştırdı. Uzun süredir birlikte olan çiftten Ayça Çağla Altunkaya'nın Instagram hesabından yaptığı hamle akılları karıştırdı.

21 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya'nın sosyal medya hesabınan paylaştığı 16 fotoğrafını silmesi dikkat çekerken hayranları ikilinin ayrıldıklarını düşündü. Birbirlerini hala takip eden ikiliden Ayça Çağla Altunakaya'nın profil resminde hala Acun Ilıcalı ile fotoğrafı yer alıyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER