23 Yaşındaki Kylie Jenner Minicik Mavi Bikinisiyle Nefes Kesti

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Kylie Jenner tatilden tatile koşorken giydiği bikiniler gündem olmaya devam ediyor. 23 yaşındaki ABD'li yıldız, giydiği mavi bikinisiyle nefes kesti.

23 Yaşındaki Kylie Jenner Minicik Mavi Bikinisiyle Nefes Kesti

Kylie Jenner mavi bikinisiyle olay oldu!

Tatilden tatile koşan Kylie Jenner giydiği mavi bikinisiyle sosyal medyayı salladı. Jenner'ın göğüslerini tam kapamayan bikinisi olay oldu.


Magazin dünyasının en çok konuşulan ünlüleri arasında yer alan Kylie Jenner, yeni yılı ailesiyle birlikte karların içinde karşılamıştı. Daha sonra arkadaşlarıyla tropikal cennette tatile çıkan 23 yaşındaki ABD'li yıldız, kendine ait bir gözetleme kulesi olan lüks villada denizin ve güneşin keyfini çıkarmıştı.

Dünyanın 30 yaş altında en zengin ünlülerinden biri olma unvanına sahip olan Kylie Jenner, 2021 yılının ilk tatilini Meksika'da lüks bir villada yaptı. Tatilden tatile koşan Jenner şimdi de Palm Springs'ten yaptığı paylaşımla gündemde.

Fotoğraf çekmeyi ve kendini paylaşmayı seven Kylie Jenner son paylaşımlarıyla olay oldu. Önce bikini üstünü gizleyerek paylaşım yapan Jenner daha sonra ise mavi bikinisini gösterdi.

Bol bol tekila için Jenner göğüslerine küçük gelen mavi bikinisiyle çektiği pozları paylaşınca olay oldu.

KylieSkin güneş kremi yağını sürerken paylaşım yapan Kylie Jenner bu seksi görüntüsünü altın zincirle süslemeyi de ihmal etmedi.

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER