Instagram'da 3 milyona yakın takipçisi bulunan Aleyna Tilki sosyal medyada birbirinden iddialı paylaşımları ise sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Londraya yerleşen aleyna Tilki yıllar sonra bir takipçisine verdiği cevapla gündeme bomba gibi düştü.

Londra'ya yerleşen Aleyna Tilki yıllar sonra itiraf etti! Takipçisine verdiği olay yanıt şaşırttı! İlk kazandığı parayla…

3-11

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla 14 yaşında gönüllere taht kuran Aleyna Tilki, O Sen Olsan Bari ve Cevapsız Çınlama şarkılarıyla meşhur oldu. Genç popçu her yaptığı ile magazin gündeminde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 21 yaşındaki genç şarkıcının son paylaşımı sosyal medyada konuşulanlardan oldu. Instagram'da 2 milyon 700 bin takipçisi bulunan Aleyna Tilki'nin iddialı paylaşımları ise sosyal medyada ilgi odağı oluyor. Aleyna Tilki Instagram'da hayranlarından gelen soruları cevaplarken ilginç açıklamalara imza attı.

1-11
Aleyna Tilki Instagram'da hayranlarından gelen soruları cevaplarken ilginç açıklamalara imza attı. İşte bazıları...

7-3
Kuantum ve yazı güçlüdür. Ama senin yazıya verdiğin enerji yazının kendisinden daha da güçlüdür.
2-12
Sonsuza dek mutlu yaşamak kalıbını pazarlamacılar çıkardı ki bir şey satabilsinler. Gerçeği söylemem gerekirse çoğu zaman mutsuzum. Ve bununla mutluyum.

5-11
Mükemmel olmak yerine çocuk olmayı, insani olmayı, sınırsız yaşamayı, saçmalamayı hak ettiğimi hisseden biri olmak istiyorum.

6-5
'HER ŞEY NORMAL'

Bu çocuk ne yaparsa yapsın hep parlayacak. Ama farklı şekillerde ve farklı renklerde. Hiçbir zaman en parlak olmak değil amacı. Sadece kendi gibi parlamak.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

8-4

En sık özlediğim şey dans etmek.

8-5
Herkes, her şey normal. Anormal olan tek şey anormal kelimesi.

4-9
İlk kazandığım parayla ilkokul öğretmenime baklava alacağıma söz vermiştim. Ve aldım.

6-6
Kendini sevmenin temeli başka şeyleri sevebilme gücünden gelir