Leyla İle Mecnun Erdal Bakkal Kaç Yaşında Cengiz Bozkurt Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? (Erdal Bakkal) Leyla ile Mecnun Erdal Bakkal'ı kimdir, kaç yaşında? Erdal Bakkal hakkında merak edilenler.. Exxen platformunun yeni sezonu merakla beklenen dizisi Leyla İle Mecnun hakkında araştırmalar sürüyor. 3 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşan Leyla ile Mecnun Exxen platformlarında yayınlanmıştı. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile izleyiciyi etkilemişti. Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra orijinal kadrosu ile ekranlara dönmüştü. Efsane dizi Exxen platformunda yeni sezonu ile yer alırken dizinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. 

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu olan Exxen'de yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Leyla İle Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelen iki bebeğin beşik kertmesi olmasını ve yıllar sonra Mecnun'un ailesinin durumu anlatıp kızı istemeye gitmesi konu alınır. Mecnun ilk başta bu durumu kabullenmez ama Leyla'yı görür görmez aşık olur. Dizide şu ana kadar Ezgi Asaroğlu, Müge Boz, Zeynep Çamcı ve Melis Birkan olmak üzere dört tane Leyla vardı. Exxen platformunda yayınlanan yeni sezonda ise Leyla karakterine Deniz Işın hayat veriyor. 

erdal2

Mecnun'un rüyasında gördüğü kız olan Leyla daha sonra nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur. Mecnun'un karşısına da bu şekilde çıkar. Kendinde kaybolan Mecnun 8 yıllık aradan sonra kendine gelir. Mahalleye dönen Mecnun'un mahallesi eskisi gibi değildir. Evinde bile tanıdık insanlar yoktur. Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için seferber olur. Bu maceraya ister istemez Leyla da dahil olacaktır. Peki dizinin Erdal Bakkal'ı Cengiz Bozkurt kimdir, kaç yaşında? Cengiz Bozkurt nereli, dizileri..

CENGİZ BOZKURT KİMDİR?

24 Aralık 1964 tarihinde Nevşehir'de dünyaya geldi. Ankara Atatürk Lisesinde eğitim gördükten sonra Üniversite lisans eğitimini, 1984 yılında girdiği ODTÜ'de fizik bölümünde okumaya başladı ve 1990 yılında tiyatrocu olma kararı aldı ve bölümü bıraktı. Üniversiteyi bitirir bitirmez İngiltere'ye giden ünlü oyuncu orada şoförlük, sigortacılık yaptı.

 İngiltere'de Goldsmiths, University of London'da "Medya ve İletişim" bölümünde eğitim alan ünlü oyuncu ardından Türkiye'ye geldi. Pazar Bir Ticaret Masalı, Devrim Arabaları, Ay Lav Yu, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Kaybedenler Klübü, Kod Adı Venüs, Berlin Kaplanı, Kara Belai Pek Yakında, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Eyvah Eyvah 3, Uzun Hikaye, Mutluluk Zamanı, Cinayet Süsü, Ailecek Şaşkınız filmlerinde rol almıştır.

erdal3

Ayrıca Kurşun Yarası, Kırık Kanatlar, Körfez Ateşi, Ezo Gelin, Seni Çok Özledim, Parmaklıklar Ardında, Karagümrük Yanıyor, Sevgili Dünürüm, Leyla İle Mecnun, Ben de Özledim, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Aramızda Kalsın, Sevdaluk, Hom Ofis, Kocamın Ailesi, Geldim Gördüm Güldüm, Jet Sosyete, Gençliğim Eyvah, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 50M2 isimli dizilerde yer almıştır. 56 yaşındadır.