Exxen Leyla İle Mecnun Başlayacak Mı Son Dakika Açıklaması Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak? Oyuncuların arasındaki kavga bitti mi?

Exxen Leyla İle Mecnun Başlayacak Mı Son Dakika Açıklaması Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak? Oyuncuların arasındaki kavga bitti mi? TRT'in sevilen dizisi Leyla ile Mecnun yeni sezonuyla Exxen ekranlarında yayınlanacaktı. Leyla ile Mecnun 2011'de ilk sezonu ile ekranlara gelmişti. Absürt komedi tarzındaki dizi oldukça sevilmişti. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı dizi iki oyuncunun kavgası nedeniyle başlayamadığı iddia edilmişti. Peki Exxen Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak? 

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı‘nın kurduğu dijital içerik platformu Exxen’de yeni sezonuyla birlikte sevenleriyle tekrar buluşacak olan Leyla ile Mecnun'u ilk sezonu yayınlanan dizinin yönetmeni Onur Ünlü de geçtiğimiz haftalarda paylaşımda bulunmuştu. Ünlü 2. sezon çekimlerine başlandığını müjdelemişti. Fakat dizi setinde yaşanan tartışmadan ötürü çekimlerin ertelendiği iddia edilmişti. 

ex

Habere göre Leyla ile Mecnun dizi setinde bir süredir olumsuzluklar yaşanıyor. Ahmet Mümtaz Taylan ve dizinin Erdal Bakkal'ı Cengiz Bozkurt arasında yaşanan olumsuzluklar nedeniyle dizinin iptal olduğuna yönelik açıklamalar gelmişti. İddiaya göre Taylan‘ın bağırmasına ve hakaretlerine dayanamayan yardımcı yönetmen "Yeter, artık senin bağırmalarına ve aşağılamalarına katlanamıyorum. Evli barklı adamım ben" diyerek tepki gösterdi ve dizi setini terk etti.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yaşanan olumsuzluklardan biri de Bozkurt ile arasında olduğundan Cengiz Bozkurt'un, "Ahmet Mümtaz Taylan oyuncu kadrosunda olduğu müddetçe kabul etmeyeceğim" dediği ve bu yüzden çekimlerin başlamadan iptal edildiği iddia edilmişti. 

exx-1

Sevilen dizi hakkında bir son dakika kararı geldi. Acun Ilıcalı dizinin yayın haklarını TRT‘den alıp Exxen‘e taşıyınca işler resmiyete bindi. Bu sebeple Ali Atay, Serkan Keskin ve Onur Ünlü bir araya gelerek Ahmet Mümtaz Taylan ile ortak sahne çekmeyeceklerinin sözünü vererek Erdal Bakkal rolündeki Cengiz Bozkurt‘u ikna ettiler. İkilinin önümüzdeki sezonda ortak sahneleri olmayacağı benziyor. Bunun üzerine ünlü yapımcı Burak Aksak son dakika müjdesini verdi. 36 yaşındaki senarist Instagram hesabından paylaşım yaptı ve paylaşımında dizinin yeni sezonunun çalışmalarının tamamlandığını ve yeni sezonun 10 bölümden oluşacağını söyledi. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile yakında ekranlarda olacak.