Leyla Demir Üç Kuruş'un Leyla'sı Gain'de Yeni Dizi İle Anlaştı Aslıhan Malbora Yeni Dizi Show Tv Roman Kızı Leyla yeni dizide.

Leyla Demir Üç Kuruş'un Leyla'sı Gain'de Yeni Dizi İle Anlaştı Aslıhan Malbora Yeni Dizi Show Tv Roman Kızı Leyla yeni dizide. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş'un başrolü dijital Üç Kuruş’ta roman kızı Leyla karakteriyle izleyici tarafından fazlasıyla sevilen Aslıhan Malbora, Gain dijital platformu için çektiği ‘Etkileyici’ adlı dizide de Leyla adlı bir karaktere hayat veriyor. Yine Leyla adında bir karakteri canlandıracak olan Aslıhan Malbora kariyerinde zirveyi yaşıyor.

Çekimleri tamamlanan Gain’in yeni dizisi Etkileyici bu ay içerisinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Show Tv  Üç Kuruş dizisi için sete girmeden çok önce Etkileyici’nin çekimlerini tamamlayan Aslıhan Malbora için, her iki projede de aynı adlı karakteri canlandırması dikkat çekti. Dizinin başrollerinde Bertan Aslani ve Aslıhan Malbora yer alırken oyuncu kadrosunda ise Ali Barkın, Nazlı Tosunoğlu, İlker Kızmaz, Alptekin Serdengeçti, Melis Özçimen, Levent Can, Mehmetcan Mincinözlü, Serap Matyaş ve Muharrem Bayrak dizide yer alan diğer oyuncular yer almaktadır. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide Üç Kuruş'un Roman kızı Aslıhan Malbora yer alıyor. Peki Aslıhan Malbora kimdir? Üç Kuruş'un Leyla'sı, Etkileyici'nin Leyla'sı Aslıhan Malbora hayatı..

aslı3-1

ASLIHAN MALBORA KİMDİR?

Aslıhan Malbora 27 mart 1995 yılı Afyon ili doğumludur. Başarılı oyuncu yeni sezonda Üç Kuruş dizisinde Leyla karakterini canlandırıyor. İlkokul ve ortaokul eğitimlerini Afyon ilinde tamamlamış olan başarılı oyuncu Aslıhan Malbora, daha sonra İstanbul iline gelmiştir. İstanbul Teknik Üniiversitesinde Gıda ve Kimya mühendisliği bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Sonrasında Akademi 35.5 Sanat Evi' ne giderek oyunculuk eğitimleri almıştır. Ardından oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2017 yılında Seven Naz Yapmaz dizisi ile ekranlarda yerini almaya başarılı oyuncu Aslıhan Malbora, sonrasında Kalbimin sultanı dizisi ile ekranlarda boy göstermeye devam etmiştir.
 
2019 senesinde ise Her Yerde Sen dizisi ile çok beğenilen performans sergileyen oyuncu Aslıhan Malbora, sonrasında da 2020 yılında Alie Hükümeti ile ününe ün katmıştır diyebiliriz. Şimdilerde ise Üç Kuruş dizisi ile Leyla karakterini canlandıracak olan oyuncu Aslıhan Malbora, yeni sezonda ekranlarda görmeye devam edeceğiz gibi duruyor. Bakalım sevilen oyuncu Aslıhan Malbora, Leyla karakterine yakışacak mı izleyerek göreceğiz.

aslı-2

ASLIHAN MALBORA PROJELERİ

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Üç Kuruş (Leyla) TV Dizisi - 2021

Geçen Yaz (Ebru) Sinema Filmi - 2021

Aşk Oluversin Gari (Derya) Sinema Filmi - 2021

Herşeye Rağmen (Melahat) Sinema Filmi - 2021

Aile Hükümeti (Zeynep) Sinema Filmi - 2020

Gel Dese Aşk (Derin) TV Dizisi - 2020

Her Yerde Sen (Ayda) TV Dizisi - 2019

Ağlama Anne (Zeynep) TV Dizisi - 2018

Kalbimin Sultanı (Saliha Sultan) TV Dizisi - 2018

Seven Ne Yapmaz (Zeynep) TV Dizisi - 2017