Kylie Jenner, oğlu Wolf'un 10 bin dolarlık beşik, Louis Vuitton oyuncak ayı ve şık bebek spor ayakkabılarıyla dolu dolaba sahip çocuk odasını sergiliyor. Kylie Jenner , hayranlarına oğlu Wolf'un şık çocuk odasını gezdirdi.

Kylie Jenner, oğlu Wolf'un 10 bin dolarlık beşik, Louis Vuitton oyuncak ayı ve şık bebek spor ayakkabılarıyla dolu dolaba sahip çocuk odasını sergiliyor. Kylie Jenner , hayranlarına oğlu Wolf'un şık çocuk odasını gezdirdi.

Kylie'nin yeni YouTube videosu To Our Son'da izleyiciler odanın ortasında şık bej bir beşik, en şık bebek ayakkabılarıyla dolu bir dolap ve abla Stormi Webster'ın bir tablosunu gösteriyordu. 

Gösterişli karyolası - Gradient Crib - 10.000 dolara mal oluyor ve sipariş verilmesi on ay sürüyor. 
Oda turu, oyuncaklar, gereçler ve hatta bir kristalle dolu bir şifonyerin yanında oturan beşiğin huzurlu bir görüntüsüyle başladı.

Hayranlara ayrıca Wolf'un çok sayıda küçük Nike spor ayakkabısını ve hatta Air Jordan 6 TD kaktüs jakı - Travis Scott'ı içeren inanılmaz ayakkabı koleksiyonu gösterildi.  

Wolf'un odasına ayrıca bir arı olsaydım..., Bir ejderha olsaydım..., Rhymoceros ve Bedtime Stories de dahil olmak üzere bir dizi kitap verildi. Çocukluk klasikleri Goodnight Moon ve Where The Wild Things Are, duvarda asılı bir rafa yerleştirilmişti.

Stormi, elinde resmiyle müstakbel kardeşinin yatak odasının kapısını açarken, 'Bebeğin odasına bak' dediği görülüyor.
Resmini duvara karşı dikkatlice sergilemeden önce raftaki oyuncaklardan biriyle oynadı.

Sevimli sanat eseri, siyah ve mavi renkte çeşitli boya sıçramalarından oluşuyordu.

Kreş, Kylie'nin ikinci hamileliğini belgeleyen duygusal, dokuz buçuk dakikalık uzun bir videonun parçası olarak gösterildi.

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Video, realite yıldızının haberi erkek arkadaşı Travis Scott, kızları Stormi ve anne Kris Jenner'a verdiği hamilelik testinin yakından görünümüyle başlıyor.
Samimi görüntüler daha sonra hamileliğinin sonraki aylarını detaylandırıyor ve Kylie'nin ailesi tarafından kuşatılmasıyla sona eriyor.

Hulu yıldızı, 2 Şubat'ta 30 yaşındaki Scott ile ikinci çocuğunu karşıladı.

İki çocuk annesi, yeni oğlunun minik elini gösteren tatlı bir siyah beyaz fotoğraf yayınlayarak haberi o sırada doğruladı.

Kylie'nin ilk kızı Stormi Webster'ın dördüncü doğum gününü kutladıktan sadece bir gün sonra 2 Şubat'ta doğduğunu kaydetti.

Kylie, gönderiye ikinci çocuğunun cinsiyetini belirtmek için mavi kalple birlikte doğum tarihi olan '2/2/22' başlığını yazdı.