Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'e Şok Suç Duyurusu Set çalışanlarına hakaret iddiası ile Burak Özçivit'e soruşturma açıldı

Kamumanset.com - Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'e Şok Suç Duyurusu Set çalışanlarına hakaret iddiası ile Burak Özçivit'e soruşturma açıldı. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinde büyük şok yaşandı. Beykoz Riva'da 8 Aralık 2020 tarihinde Kuruluş Osman adlı dizinin çekimlerinde dizinin başrolü Burak Özçivit'in kendilerine küfür ve hakaret içeren sözler söylediği iddiası ile set çalışanları suç duyurusunda bulundu.

burak2

Atv ekranlarının tarihi dizisi Kuruluş Osman'da dizi setinde kamera asistanı olarak çalıştığını ifade eden A.Ö. açıklaması ile şaşırttı. "Olay günü ben de çalışıyordum. Dizinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, içinde bulunduğu çadırdan çıkarak, biz set görevlilerinin olduğu yere doğru, tek tek gözlerimizin içine bakarak küfür etti. Sonra seti terk etti. Hemen geri döndü ve aynı küfürleri bir daha söyledi. Set çalışanları Burak Özçivit'in ettiği küfürleri duyunca şok girdiler ve kimse ağzını açıp, tek bir kelime bile söylemedi." ifadelerine yer verdi. Kamera asistanı A.Ö. sözlerine "Şüphelinin daha önceden de farklı kişilere bu kadar ağır olmasa da benzer hareketleri olmuştur." ifadelerine yer vermesi magazin gündeminde yankı uyandırdı. Atv'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'da yaşanan set gerginliği suç duyurusu ile sonuçlandı. Ünlü oyuncu Burak Özçivit iddiaya göre set çalışanları hakkında "Birden fazla kişiye yönelik alenen hakaret" suçundan suç duyurusunda bulundu. Konuya yönelik ifadesine başvurulan Özçivit "Müşteki olarak adı geçen şahısları oynamış olduğum dizi olan 'Kuruluş Osman' dizisinin set ekibi görevlileri olmasından ötürü tanırım. İddia ettikleri gibi kendilerine kesinlikle hakaret etmedim. Set ortamının stresli olduğu doğrudur ama ağzımdan asla küfür ve hakaret çıkmamıştır. Çıkması da mümkün değildir. Bu küfürleri edebilecek bir kişi olmadığımı da beni yakınen tanıyan herkes bilir." ifadelerine yer verdi. 

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

burak3

Kuruluş Osman setinde çıkan olaylar sebebi ile gerginliğin devam ettiği bildirildi. Verilen ifadelerde müştekiler ile yapımcılar arasında anlaşmazlıklar olduğu bilindiği söylenen dizi setinde başrol oyuncusu Burak Özçivit " Set ortamında yüze yakın kişi vardır. Şirketle anlaşmazlıkları olan tarafın amacı, benim üzerimden olduğunu iddia ettikleri alacaklarını almaktır. Dolayısıyla beyanları inandırıcı ve kabul edilebilir değildir" şeklinde ifadelere yer vererek durumun iç yüzü hakkında bilgi verdi.