Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda ATV ekranlarında sizlerle oluyor. Sevilen dizi Kuruluş Osman' da bu akşam Gonca Hatun şehit oluyor. İşte Gonca Hatun ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda ATV ekranlarında sizlerle oluyor. Sevilen dizi Kuruluş Osman' da bu akşam Gonca Hatun şehit oluyor. İşte Gonca Hatun ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Başarılı oyuncu Emel Dede, oyunculuğa ilk adımını Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile atmıştır. Başarılı oyuncu Emel Dede, şimdilerde ise Kuruluş Osman dizisinde Gonca hatunu canlandıyordu. Yeni bölümde şehit olacak olan Gonca hatun ile ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle olacak..

Kuruluş Osman dizisinde Gonca Hatunu canlandıran Emel Dede bu akşam ATV ekranlarına veda ediyor, işte detaylar..

Emel Dede Şehit oldu

Kuruluş Osman Gonca Hatun yani Emel Dede Kimdir?

Emel Dede 5 Mayıs 1989 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Emel Dede 1.72 boyundadır ve 52 kg ağırlığındadır. 

Başarılı oyuncu Emel Dede 35 buçuk Sanat Evinde oyunculuk eğitimleri almıştır. Sonrasında ilk oyunculuk deneyimini 2010 senesinde Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ekranlarda olmuştur. Ardından Sevda Kuşun Kanadında, Seddğlbahir 32 Saat, Alın Yazım, Aşkın Bedeli, Emanet, İsimsizler, Çukur ve Kuzgun gibi başarılı diziler ile ekranlarda boy göstermiştir. 

Şimdilerde ise Emel Dede, Kuruluş Osman dizisinde Gonca Hatun karakteri ile ekranlarda yer almaktadır. 

Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda ATV ekranlarında her çarşamba günü saat 20.00 de yerini almaya devam ediyor. Dizinin detayları ve tüm gelişmeleri için haberlerimiz kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız. 

Kuruluş Osman Gonca Hatun yani Emel Dede' nin rol aldığı Projeler
2019 – Kuruluş Osman - Gonca - Televizyon Dizisi
2019 – Kuzgun - Meryem'in Gençliği - Televizyon Dizisi
2017-2018 – Çukur - Aylin - Televizyon Dizisi
2017 – İsimsizler - Berfin - Televizyon Dizisi
2016 – Sevda Kuşun Kanadında - Leyla - Televizyon Dizisi
2015 – Seddülbahir 32 Saat - Cemile - Televizyon Dizisi
2014-2015 – Alın Yazım - Televizyon Dizisi
2014 – Emanet - Televizyon Dizisi
2013 – Aşkın Bedeli - Televizyon Dizisi
2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki - Televizyon Dizisi