Kuruluş Osman dizisi çarşamba günleri saat 20.00 de ATV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Son dönemde gündeme gelen Kuruluş Osman dizisinde Göktuğ karakteri diziden ayrılıyor mu sorusu merak ediliyor. İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Kuruluş Osman dizisi çarşamba günleri saat 20.00 de ATV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Son dönemde gündeme gelen Kuruluş Osman dizisinde Göktuğ karakteri diziden ayrılıyor mu sorusu merak ediliyor. İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Kuruluş Osman Göktuğ Kimdir gelin daha yakından inceleyelim..

Burak Çelik, Kuruluş Osman dizisinde Göktuğ karakterini canlandırıyor. Balgay' ın adamı olarak da bilinmektedir. Sonrasında Müslüman olarak Osman Bey' in Alplerinden biri haline gelmiştir. 

Kuruluş Osman dizisindeki Göktuğ, Osman Bey' in yanında yer alıyor ve savaş sahneleri ile ciddi anlamda izleyenlerin beğenisini topluyor diyebiliriz. Burak Çelik' in Kuruluş Osman dizisindeki canlandırdığı Göktuğ karakteri de izleyenler tarafından oldukça beğeni topladı ve ekranlarda çok beğenildi diyebiliriz.

burak-çelik

Kuruluş Osman dizisi Göktuğ Kimdir? Burak Çelik Kimdir?

Kuruluş Osman dizisindeki Göktuğ, Burak Çelik 21 Temmuz 1992 yılı İstanbul ili doğumludur. 2013 yılında Best Model of Turkey yarışmasında birinci olan Burak Çelik aynı yıl içerisinde, Best Model of World birincisi de olmuştur. 

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

42 ülkeden 56 modelin katıldığı yarışmada birinci olması konusunda Burak Çelik oldukça tebrik edilmiştir. 

Sonrasında Karagül dizisi ile ekranlarda oyunculuk kariyerine merhaba deyen başarılı oyuncu Burak Çelik, dizide Serdar karakterini canlandırmıştır ve bu rolü ile tanınmıştır. 

Sonrasında ise Hayat Sevince Güzel dizisinde başrol olarak Barış karakteri ile ekranlarda boy göstermeye devam etmiştir. Bu dizi ardından Söz dizisi ile ekranlarda yerini almaya devam etti ve Söz dizisinde Selim karakterini canlandırarak ekranlardaki kariyerine devam etti. 

2019 senesinde Sevgili Geçmiş dizisinde Mahir karakterini canlandırdı. Şimdilerde ise Kuruluş Osman dizisinde Göktuğ yani Kongar karakteri ile ekranlarda yer almaya devam etmektedir. 

Kuruluş Osman dizisi Göktuğ' un yani Burak Çelik' in Yer Aldığı Projeler

Karagül
Karanlıktaki Melekler
Deli Aşk
Söz
Hayat Sevince Güzel
Sevgili Geçmiş
Kuruluş Osman 
 

Kuruluş Osman dizisi her hafta yeni bölümleri ile çarşamba günleri saat 20.00 den itibaren ATV ekranları ile yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman dizisi ile ilgili tüm gelişmeler haberlerimiz kamumanset.com' da sizlerle.