KÜNYE

YÖNETİM YERİ ADRESİ

KAMU MANSET HABER HİZMETLERİ A.Ş.

Aktekke Mahallesi, Çengeller Cad., Tamel İş Merkezi Kat:3 No:21
Merkez/KASTAMONU

 Tel: (0366) 290 56 58

Mail: info@kamumanset.com

SORUMLU MÜDÜR

Erhan BÜTÜN
mail:
 ebutun@kamumanset.com

EDİTÖRLER

Fidan ERSÖZ                            Recep ÇELEBİ                         Ahmet KOPARAN 
 mail: fersoz@kamumanset.com       rcelebi@kamumanset.com       akoparan@kamumanset.com

Fatih GÖKTÜRK                         Semiha KAPLAN                        Fehime NORŞİN
mail: fgokturk@kamumanset.com       skaplan@kamumanset.com    fnorsin@kamumanset.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Rafet ÖZEN
mail: 
rozen@kamumanset.com

REKLAM REZERVASYON

MELEK ÇOŞKUN – +90 532 651 11 87
mail: reklam@kamumanset.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
basin@kamumanset.com

HUKUK DANIŞMANI

hukuk@kamumanset.com

ALTYAPI ve TEMA
WordPress 4.9.4.

Bilgi ve Destek Hattı
0850 232 07 45

Servis Yer Sağlayıcı
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

UYARI
Kamumanset.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı kamu Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 Kamumanset.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Kamumanset.com’a aittir. Kamumanset.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kamumanset.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Kamumanset.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kamumanset.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kamumanset.com However, sometimes the Kamumanset.com uses third parties to process your information. Kamumanset.com  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kamumanset.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kamumanset.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kamumanset.com  and its services. When you use Kamumanset.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kamumanset.com cookies section of our full Privacy Policy.