Kulüp Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncu Kadrosu Kulüp Dizisi oyuncuları hakkında merak edilenler Kulüp Dizisi dönem dizisi mi?

Kulüp Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncu Kadrosu Kulüp Dizisi oyuncuları hakkında merak edilenler Kulüp Dizisi dönem dizisi mi? Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu izleyicilerin dikkatini çekti. Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi hakkında merak edilenler..

kulüpp

Kulüp dizisi resmi fragmanı yayınlandığı günden beri dikkat çekti. Netflix platformlarında yayınlanan Kulüp dizisi fragmanı ile dikkatleri üzerine çekti. Kulüp dizisi 5 Kasım'da Netflix ekranlarında yayınlanacak. İzleyici ile buluşacağı güne kadar meraklı bekleyişleri devam ediyor. Kulüp dizisinde 1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da bir anne sorunlu geçmişi sebebi ile asi kızıyla yeniden bağ kurmak için gece klüplerinde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel ise o hapisten çıkana kadar varlığından haberi yoktur. Kızı ile güzel bir gelecek yaşamak isteyen Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutma çabasına girer. 

Matilda'nın aynı zamanda patronu olan Orhan gece klübü yöneticisi Çelebi sanatçı Selim'in egoları ile savaş içerisindedir. Klübe ayak basmasından itibaren farklı bir hava katan Matilda çalışanlar için mahvolmuş bir klübü yuvaya dönüştürür. Matilda şefkatli yanı ile hem kızıyla güzel bir ilişki kurmaya çalışır 

kulüp3

KULÜP DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci'nin yer aldığı Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Fırat Tanış, Asude Kelebek gibi isimler yer alıyor. Kulüp dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

O3 Medya yapımcılığında yayınlanacak olan Kulüp dizisi Zeynep Günay Tan'ın yönetmenlik yaptığı dizide senaryoyu Seren Yüce, Necati Şahin, Serkan Yörük gibi kaleme alıyor. Kulüp dizisi Netflix ekranlarında yer alacak. Daha önce Atiye, Muhafız, Aşk 101, Bir Başkadır, Fatma, 50 M2 gibi dizilere imza atan Netflix platformunun yeni dizisi Kulüp yakında Netflix ekranlarında..