Kulüp Dizisi İzle Kulüp Dizisi İkinci Sezon Ne Zaman? Kulüp dizisi ikinci sezon ne zaman yayınlanacak? Kulüp dizisi nereden izlenir?

Kulüp Dizisi İzle Kulüp Dizisi İkinci Sezon Ne Zaman? Kulüp dizisi ikinci sezon ne zaman yayınlanacak? Kulüp dizisi nereden izlenir? Netflix dijital platformlarında yayınlanan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Sevilen dijital platform üzerinden yayımlanan dizinin ilk sezonun ardından oyuncu kadrosu ve karakterlerinin yanı sıra dizinin konusu araştırılmaya devam ediliyor.  Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi hakkında merak edilenler..

kulüp-1

Bugün itibarı ile Netflix'de yayınlanmaya başlanılan dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Kulüp dizisinde 1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da bir anne sorunlu geçmişi sebebi ile asi kızıyla yeniden bağ kurmak için gece klüplerinde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel ise o hapisten çıkana kadar varlığından haberi yoktur. Kızı ile güzel bir gelecek yaşamak isteyen Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutma çabasına girer. 

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Matilda'nın aynı zamanda patronu olan Orhan gece klübü yöneticisi Çelebi sanatçı Selim'in egoları ile savaş içerisindedir. Klübe ayak basmasından itibaren farklı bir hava katan Matilda çalışanlar için mahvolmuş bir klübü yuvaya dönüştürür. Matilda şefkatli yanı ile hem kızıyla güzel bir ilişki kurmaya çalışır.  Oyuncu kadrosu fazlasıyla dikkat çeken Kulüp dizisi Netflix ekranlarında yayınlandı. İlk sezonu dikkat çeken dizinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak henüz belli değil.

kulüp3-1

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci'nin yer aldığı Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Fırat Tanış, Asude Kelebek gibi isimler yer alıyor. Kulüp dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. O3 Medya yapımcılığında yayınlanacak olan Kulüp dizisi Zeynep Günay Tan'ın yönetmenlik yaptığı dizide senaryoyu Seren Yüce, Necati Şahin, Serkan Yörük gibi kaleme alıyor. Kulüp dizisi Netflix ekranlarında yer alıyor. Senaryosu ile dikkat çeken Kulüp dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekti. Daha önce Atiye, Muhafız, Aşk 101, Bir Başkadır, Fatma, 50 M2 gibi dizilere imza atan Netflix platformunun yeni dizisi Kulüp yeni sezonu ne zaman yayınlanacak henüz belli değil.