Kraliyet Ailesi Harry nerede? Büyük yeni Sussex planı Meghan'ı öne ve merkeze koyuyor. MEGHAN Markle, Sussex'lerin yeni planının ön saflarında yer alıyor gibi görünüyor.

Kraliyet Ailesi Harry nerede? Büyük yeni Sussex planı Meghan'ı öne ve merkeze koyuyor. MEGHAN Markle, Sussex'lerin yeni planının ön saflarında yer alıyor gibi görünüyor.

Meghan ve Harry, Aralık 2020'de Spotify ile multi-milyon dolarlık bir anlaşma imzaladılar. Archewell Audio'nun bir sözcüsü, Sir Elton John'un yer aldığı bir kerelik 'tatil özel'inin yanı sıra ilk içeriklerinin büyük olasılıkla bu yaz yayınlanacağını söyledi.

Çiftin sözcüsü BAZAAR.com'a şunları söyledi: "Sussex Düşesi'nin çığır açan ilk podcast serisi Meghan'ın bu yaz piyasaya sürülmeye hazır olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz."

Gelen haberlere göre Prens Harry'nin podcast'te görünüp görünmeyeceği bilinmiyor.

Kraliyet uzmanı Richard Eden, Prens Harry'nin yokluğunu "meraklı" olarak nitelendirdi.

Daily Mail'in günlük editörü Twitter'da şunları yazdı: "Bu çok ilginç: #Spotify, Sussex Dükü ve Düşesi ile anlaşmasını duyurduğunda, her ikisinin de podcast'lerde görüneceği vurgulandı. "Şimdi, bize ilk dizinin yalnızca #Meghan'ı içereceği söylendi.

"#PrinceHarry'ye ne oldu? Bence bize söylenmeli."

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Kraliyet yazarı, Prens Harry'nin Megxit'e rağmen Firma içindeki önemli konumunu koruyacağını söylüyor
Kraliyet yazarı Brian Hoey, kraliyet görevlerinden geri adım atmasına rağmen, Sussex Dükü'nün babası Prens Charles'ın miras alacağı rol nedeniyle Kraliyet Ailesi içinde prestijli bir konuma sahip olacağını söyledi.

Express.co.uk'a şunları söyledi: "Kişinin çok uzak olmayan bir gelecekte - gelecekte çok uzun bir yol olacağını ummama rağmen - Harry Kralın oğlu olacağını unutmamalı.

"Yani onunla nasıl başa çıktıklarına çok dikkat etmeleri gerekiyor, çünkü ne olursa olsun, bunu ondan asla alamazlar."