Demet Özdemir koronavirüse yakalandı sağlık durumu nedir?

Düğün hazırlıkları devam ederken koronavirüse yakalanan Demet Özdemir'in sağlık durumu merak ediliyordu. Geçen ay şarkıcı Oğuzhan Koç ile nişanlanan ünlü oyuncu Demet Özdemir koronavirüse yakalandı. Sevenlerini endişelendiren ünlü oyuncudan haber var.

Nişanın ardından sevgilisi Oğuzhan Koç ile tatile çıkan ünlü oyuncu koronavirüse yakalandığını ilan etmişti. Sağlık durumu fazlasıyla merak edilmişti. Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sağlığındaki son durumu da yine Instagram hesabından paylaşarak açıkladı.

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Özdemir paylaşımında "Çiçek gönderip benim için endişelenen mesaj atan herkese toplu bir şekilde cevap vermek istedim şu an dinleniyorum. Daha iyiye gidiyorum. Bu fotoğrafla sevgilerimi göndermek istedim. Kocaman öpüyorum dikkat edin." ifadelerine yer verdi. 

Karantinası biten Özdemir yeniden test yaptırdı ve test sonucu negatife döndü. Nişanlısı ile beraber düğün hazırlıklarına devam etmeye hazırlanan Demet Özdemir rahat bir nefes aldı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç 28 Ağustos 2022 tarihinde evlenecekler. Çiftin düğünleri iki gün sürecek. Bir kez aile arasında bir kez ise arkadaşlar arasında yapılacak.

30 yaşındaki ünlü oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğzuhan Koç evlilik hazırlıkları yaparken Demet Özdemir koronavirüse yakalanmıştı. Ünlü çiftin düğün arifesinde başına gelenler hayranlarını üzmüştü. Ünlü oyuncu Demet Özdemir Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile televizyonlarda görülmeye başlamıştı. Ardından Kurt Seyit Şura, Çilek Kokusu, No:309, Erkenci Kuş gibi dizilerde yer aldı. Son olarak Tv 8 ekranlarında yayınlanan drama dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide Zeynep karakterine hayat vermişti. Ünlü oyuncu iki senedir şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşıyordu.