Kamu Manşet - Kocan Kadar Konuş Konusu Ne Oyuncuları Kocan Kadar Konuş dizisi oyuncuları kimler? Kocan Kadar Konuş konusu nedir, yönetmeni kim? Bu akşam Star Tv ekranlarında yer alacak olan Kocan Kadar Konuş filmi konusu ve oyuncuları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Kocan Kadar Konuş filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Kocan Kadar Konuş isimli filmin senaristi kim? Kocan Kadar Konuş nerede çekildi? Çekim yerleri neler?

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü, yapımcılığını Necati Akpınar'ınn yaptığı Kocan Kadar Konuş filminin senaryosunu Şebnem Burcuoğlu yaptığı filmin konusu nedir, Kocan Kadar Konuş ilk filmi ile bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlanıyor. Kocan Kadar Konuş konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Kocan Kadar Konuş filmi hakkında merak edilen detaylar..

kocan kadar

KOCAN KADAR KONUŞ FİLMİ KONUSU

Sevilen komedi filmi Kocan Kadar Konuş adlı filmde 30 yaşına kadar gelmesine rağmen karşı cinsle iyi bir ilişki kuramamış olan Efsun isimli kız ilk kez lise aşkı ile karşılaşır. Seneler sonra lise aşkıyla karşılan Efsun evlenmeyi düşünmezken aile bireylerinin söylediklerine bakarak evlenmeye ikna etmeye çalışır. Lise aşkı Sinan ile evlenme yolunda olan Efsun'un başına birçok olay gelir. Efsun'un ve çevresinin başına gelen komik olayları konu alan film 2015 yılında vizyona girdi. 

KOCAN KADAR KONUŞ OYUNCULARI

Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın başrol oynadığı filmin oyuncu kadrosunda Şebnem Sönmez, Begüm Öner, Nevra Serezli, Ebru Cündübeyoğlu, Eda Ece, Efecan Şenolsun, Ayten Mısıroğlu, Enis Arıkan, Cem Kılıç, Bora Akkaş, Burak Topaloğlu, Emine Gülsüm Göznümer gibi isimler yer almaktadır.

kocan kadar konuş

KOCAN KADAR KONUŞ NEREDE ÇEKİLDİ?

Sevilen komedi filmi Kocan Kadar Konuş filmi Bolu'da Göynük ilçesinde çekilmiştir. Çekimleri Bolu'da yapılan film sevilen komedi film serilerinden biridir.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü, yapımcılığını Necati Akpınar'ınn yaptığı Kocan Kadar Konuş filminin senaryosunu Şebnem Burcuoğlu yapmıştır. Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ıın yer aldığıı Kocan Kadar Konuş isimli dizi bu akşam Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş isimli devam filmi olan filmin ilk filmi bu akşam ekranlarda olacak.