Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizar çiftinden güzel haber geldi. Başak Dizer' in 3 aylık hamile olduğu haberi gündeme adeta bomba gibi düştü. İşte Detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizar çiftinden güzel haber geldi. Başak Dizer' in 3 aylık hamile olduğu haberi gündeme adeta bomba gibi düştü. İşte Detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Gözden kaçırmayın

AMD Ryzen 7 5800X3D, ambargo kaldırmadan önce kıyaslanıyor AMD Ryzen 7 5800X3D, ambargo kaldırmadan önce kıyaslanıyor

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 yılında Adana ili doğumludur. Edirneli bir anne ile Boşnak kökenli Adanalı babnın çocuklarıdır. Başarılı sanatçı Kıvanç Tatlıtuğ 2002 yılında Best Model of Turkey yarışmasında ardından ise Best Model of World yarışmasında isminden oldukça söz ettirmiştir. 

Kıvanç Tatlıtuğ Yaşı kaç Kaç Doğumlu Doğum Tarihi

Başarılı sanatçı ilk olarak televizyon kariyerine Gümüş dizisi ile giriş yaparak Gümüş dizisinde canlandırdığı Mehmet karakteri ile popüleritesini arttırmıştır. Sonrasında ise Menekşe ile Halil dizisinde Halil karakteri ile ekranların aranan yüzü olmuştur. 

Aşk-ı Memnu dizisindeki Behlül rolü ile kariyerinin zirvesini yapmıştır ve artık Kıvanç Tatlıtuğ' u neredeyse tanımayan hiç kimse kalmamıştır. Başrollerini Beren Saat ile paylaştığı bu dizede sadece Türkiye değil başka ülkelerde de tanınmıştır. 

2010 yılında ise Ezel dizisine kısa bir süre konuk oyuncu olarak katılmıştır. Bu dizi ardından ise 2011 yılında başlayan Kuzey Güney dizisinde başrol olarak Kuzey rolünde yer almıştır. Kuzey ile ekranlarda daha agrasif sinirli bir karakteri canlandırmıştır. 

En son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisi ile ekranlarda Farah Zeynep Abdullah ile başrolü paylaşmıştır. Fakat bu dizide kariyeri çok uzun soluklu olmamıştır. 

Şimdilerde bebek haberleri ile gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ' u tebrik ederiz. 

Kıvanç Tatlıtuğ' un Yer Aldığı Filmler
2007 - Amerikalılar Karadeniz'de 2 Muzaffer
2010 - Oyuncak Hikayesi 3 Ken Seslendirme
2013 - Kelebeğin Rüyası Muzaffer Tayyip Uslu (En İyi Erkek Oyuncu)

Kıvanç Tatlıtuğ' un Yer Aldığı Diziler

2005-2007 - Gümüş Mehmet Şadoğlu
2007-2008 - Menekşe ile Halil Halil Tuğlu
2008-2010 - Aşk-ı Memnu Behlül Haznedar
2011-2013 - Kuzey Güney Kuzey Tekinoğlu
2014 - Kurt Seyit ve Şura Kurt Seyit
2016-2017 - Cesur ve Güzel Cesur Alemdaroğlu
2006 - Acemi Cadı Bir bölüm
2010 - Ezel Sekiz / Ramiz Karaeski