Kısmetse Olur'un Eski Yarışmacısı Didem Delen'den Yeni Sezona Şok Eleştiriler. Sunucu Didem Delen Kısmetse Olur'u eleştirdi.

Kısmetse Olur'un Eski Yarışmacısı Didem Delen'den Yeni Sezona Şok Eleştiriler. Sunucu Didem Delen Kısmetse Olur'u eleştirdi. Yeniden başlayan ve internette yayınlanan Kısmetse Olur programı hakkında söylediği ifadeler ile herkesi şaşırtan eski yarışmacılardan Didem Delen, programın kurgu olduğunu ve yarışmaların cast ajansı üzerinden seçildiğini iddia etti. Didem Delen programda Adnan Kızıltaş ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti.

Yıllar önce Kanal D ekranlarında yayınlanan programın yeni sezonu internette yayınlanmaya başlamıştı. Kısa bir sürede milyonlar tarafından izlenen yeni bölümlere bir eleştiri de eski yarışmacı Didem Delen'den geldi. Milyonları ekran başına kilitleyen Kısmetse Olur, formatın televizyonda yasaklanmasının ardından bu sefer sosyal medya üzerinden yayınlanmaya başladı. Youtube üzerinden yayınlanan yarışma programında yeni yarışmacılar var.

Yarışmanın yeniden büyük ilgi görmesinin ardından eski yarışmacılar da tartışmalara dahil olan isimler arasında yer aldı. Eski yarışmacılardan Didem Delen, sunuculuk yaptığı programda yeniden yayınlanan programa dair yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Sunucu Didem Delen, programı sunmak için kendisine teklif geldiğini söyledi. Ayrıca güncel olarak sunuculuk yaptığı programı bırakmak istemediği için reddettiğini belirtti.

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Yeni sunucunun Öykü Serter olduğu program hakkında konuşan Delen "Eski yarışmacılar aramış, sevgilisi, ilişkisi olanlar bile arayıp 'Ben tekrar girmek istiyorum' şeklinde taleplerde bulunmuş. Eee tabii ki oradaki popülerliği bir daha bulamadılar. Şimdi programın formatını patlatmak gibi olmasın fakat bir 'casting' vardı. Normal başvurulara dönüş yapıyorlar mıydı bilmiyorum ama dediğim gibi 6 bin başvuru geliyordu bir günde programa katılmak için. İçinde bulunduğum şeyi doğru ve dürüst bir şekilde açıklamam lazım." ifadelerine yer verdi.

9 erkek 9 kadının bir araya geldiği yarışma programı için açıklama yapan ünlü isim "Bunların arasında aşk başlayacak, çiftler olacak. Bazıları imkansız olacak, kavuşamayacak... Bazen de olacak ki biri, diğerinin sevgilisinden hoşlanacak. Hikayeler bunların üstünden ilerleyecek. Ne dümenler, ne entrikalar!" diyerek programın kurgu olduğunu itiraf etti.