Kısmetse Olur Yeliz Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Yeliz Instagram adresi nedir?

Kısmetse Olur Yeliz Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Yeliz Instagram adresi nedir?  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü internet ortamında yayınlanmaya başladı. Yıllar önce Kanal D ekranlarında severek izlenen program, televizyonlarda yasaklanınca internet ortamında yayınlanmaya başladı. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacıları merak ediliyor. Yarışmacılardan konuşma tarzı ile Yeliz dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Yeliz kimdir, yaşı kaç?

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Ekranların sevilen yarışma programı Kısmetse Olur yeni sezonu ile ekranlarda. Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programın yeni sezonu izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Beş yıl önce yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur yeni sezonu internet ortamında yayınlanıyor. 9 erkek 9 kadın yarışmacının yer aldığı program ilk bölümünden itibaren izleyicilerin dikkatini çekti.

İnternet ortamında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı yayınlandığı ilk günden itibaren merakla takip ediliyor. Sevilen programda yarışmacıların hayatları, meslekleri merak ediliyor. Peki Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Yeliz kimdir? Yeliz boyu kaç cm? Kısmsetse Olur Aşkın Gücü Yeliz hakkında merak edilenler...

KISMETSE OLUR YELİZ KİMDİR?

24 yaşında olan Yeliz 1998 doğumludur. Güzellik uzmanı olan Yeliz oyunculuk eğitimi de almıştır. Sosyal medyada hesaplarında "ylzacikel" kullanıcı adı ile yer almaktadır.

Tanıtımda "Erkek çirkin olmalı. Güzellik kadına göre bir şey benim gibi." açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. Siyah saçları ve siyah sözleri ile dikkatleri üzerine çeken Yeliz programda kardeşlerine kendisinin baktığını hayatla tek başlarına mücadele ettiklerini annelerini kaybettikten sonra kardeşlerine bakmak için büyük fedakarlıklar yaptığını dile getirdi. Dövmesi de olan Yeliz Kısmsetse Olur Aşkın Gücü programında dikkat çeken isimlerden biri.

Uzun boylu ve zayıf olan Yeliz fiziği ile de evin en dikkat çeken isimlerinden biri.