Kısmetse Olur Yaren Kimdir Kaç Yaşında? Kısmetse Olur Yaren nereli, kaç tane estetiği var?

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Kısmetse Olur Yaren Kimdir Kaç Yaşında? Kısmetse Olur Yaren nereli, kaç tane estetiği var?  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü internet ortamında yayınlanmaya başladı. Yaklaşık 5 sene önce Kanal D ekranlarında severek izlenen program, televizyonlarda yasaklanınca internet ortamında yayınlanmaya başladı. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacıları merak ediliyor. Yarışmacılardan en dikkat çeken isimlerden biri ise dobralığı ile konuşulan Yaren oldu. Peki Yaren Dağ kimdir, kaç yaşında?

Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programın yeni sezonu izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Beş yıl önce yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur yeni sezonu internet ortamında yayınlanıyor. 9 erkek 9 kadın yarışmacının yer aldığı program ilk bölümünden itibaren izleyicilerin dikkatini çekti.

İnternet ortamında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı yayınlandığı ilk günden itibaren merakla takip ediliyor. Sevilen programda yarışmacıların hayatları, meslekleri merak ediliyor. Peki Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Yaren kimdir, yaşı kaç? Yaren Dağ hakkında merak edilenler...

KISMETSE OLUR YAREN KİMDİR?

24 yaşında olan Yaren, 16 yaşından beri çalışmaktadır. Babasını erken yaşta kaybetmiştir. Hosteslik, garsonluk yapmıştır. Şimdilerde plastik cerrahı hemşiresi olarak çalışmaktadır.

Maddiyatı önemsediğine dair söylemleri ile dikkat çeken Yaren dobra kişiliği ile dikkat çekti. Aradığı erkek adayının maddi gücünün iyi olması gerektiğine dikkat çekti. 

Birçok estetiği olan Yaren'in dudak dolgusunun 2 ml olduğunu söylemesi olay oldu. Saçlarının kaynak olduğunu da belirten Yaren, erkeklerde tırnak bakımına da önem veriyor. Erkekte baba figürü olmasının gerekli olduğunu dile getirdi.