Kısmetse Olur Tuğçe Kimdir Kaç Yaşında İlk haftadan favori seçilen Tuğçe nereli?

Kısmetse Olur Tuğçe Kimdir Kaç Yaşında İlk haftadan favori seçilen Tuğçe nereli?  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü internet ortamında yayınlanmaya başladı. Yıllar önce Kanal D ekranlarında severek izlenen program, televizyonlarda yasaklanınca internet ortamında yayınlanmaya başladı. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacıları merak ediliyor. Yarışmacılardan favori olarak seçilen Tuğçe kimdir, kaç yaşında?

Öykü Serter'in sunumu ile yayınlanan programın yeni sezonu izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Beş yıl önce yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur yeni sezonu internet ortamında yayınlanıyor. 9 erkek 9 kadın yarışmacının yer aldığı program ilk bölümünden itibaren izleyicilerin dikkatini çekti.

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

İnternet ortamında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı yayınlandığı ilk günden itibaren merakla takip ediliyor. Sevilen programda yarışmacıların hayatları, meslekleri merak ediliyor. Peki Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Tuğçe kimdir, kaç yaşında, nereli? Tuğçe hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

KISMETSE OLUR TUĞÇE KİMDİR?

25 yaşında olan Tuğçe yazılım bölümünü bitirdi. Kendi işini yapmadığını söyleyen Tuğçe'nin giyim markası olduğu biliniyor. Profesyonel bir şekilde Dj olduğunu da söylemiştir. Birçok işle uğraşan Tuğçe kendi ayaklarının üzerinde durduğunu aşkın onun için paradan daha önemli olduğunu dile getirdi.

"Dilimin kemiği yok." sözleri ile dikkat çeken Tuğçe ilk günden favori gelin adayı seçildi. Erkek yarışmacılar Tuğçe'yi saygılı bulduklarından dolayı seçtiklerini belirttiler. Tuğçe açıklamaları ve konuşmaları ile Kısmetse Olur evinde dikkat çeken isimlerden oldu. Bir erkekte en çok zekaya önem verdiğini söyledi.